אבחון ותכנון מבנה השתלת שיער

השתלת שיער אבחנה נכונה טיפול יעיל!

אבחנה במערכת DSA

הסיבה שפיתחנו את מערכת האבחון – DSA החוקרים בדקו ומצאו כי 67.3% מהמגדרים של גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער, עברו שיטות טיפול מבלי לקבל אבחנה נכונה. הקבוצה הרפואית של DHI פיתחה את מערכת אבחון התקרחות DSA, כדי להציע לגברים ולנשים אבחנה מקיפה בכל סוג וצורה של נשירת שיער ואלופציה, כטיפול יעיל ומדויק.

אבחנה נכונה, טיפול יעיל

ב BESTHÉTIQUE אנחנו משתמשים במערכת אבחון מתקדמת DSA כי אנחנו מאמינים כי האבחנה הנכונה היא

אחד הגורמים החשובים ביותר שמילאו תפקיד חשוב בטיפול בנשירת השיער

הסיבה שפיתחנו את מערכת האבחון – DSA

החוקרים בדקו ומצאו כי 67.3% מהמגדרים של גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער, עברו שיטות טיפול מבלי לקבל אבחנה נכונה.

BESTHÉTIQUE עושה שימוש במערכת אבחון התקרחות DSA, כדי להציע לגברים ולנשים אבחנה מקיפה ומדויקת בכל סוג וצורה של נשירת שיער ואלופציה, כטיפול יעיל ומדויק

DSA בדיקה פסיכולוגית, מתמטית, דרמטולוגית 

ובדיקת אלופציה

<p">DSA פותח על ידי צוות של מומחים בעלי שם עולמי כדי לספק דיאגנוזה מדויקת אישית עבור כל סוגי אלופציה – שיער והפרעות הקרקפת.

DSA בוחן כל מקרה ספציפי בנפרד, כולל היבטים פסיכולוגיים, בדיקה דרמטולוגית, היבטים מתמטיים ובדיקות אלופציה של Besthétique  לפני קביעת תכנית הטיפול המתאימה.

אנשי הצוות המומחים של Besthétique  הכוללים יועץ אדמיניסטרטיבי, רופאים, פסיכולוג ואנדוקרינולוג מעורבים בתהליך האבחון, בהתאם לצורכי המטופל. לוח מדעי המורכב ממומחים רפואיים בעלי שם עולמי מפקח ומאשר כל תכנית טיפול

בדיקת ביולוגיה של השיער

ב Besthétique אנו משתתפים בתוכניות מחקר חדשניות המסייעות לסדר את הבלבול ולהציע אבחון רפואי מלא עבור כל סוגי אלופציה, הן עבור גברים הסובלים מנשירת שיער והן אצל נשים.

הפיתוחים החדשים "ביולוגית השיער" יוצעו לכל מטופלי Besthétique מרחבי העולם ויהיה חלק של מערכת אבחון מתוחכמת ביותר לטיפול בנשירת שיער, DSA.

מטרת הפרויקט היא לחקור את תאי הגזע בזקיקי השיער על מנת להבהיר את תפקידם במחזור חידוש זקיקי השיער, ההתחדשות והאפקטיביות של השתלת הזקיקים והשיקום שלאחר מיכן. מחקר זה עתיד גם לקבוע האם הלחץ החימצוני קשור לשינויים בדנ"א שזוהו בזקיקי השיער של מטופלים עם אלופציה אנדרוגנטית. בדיקת DSA ביולוגיה של השיער היא מרכיב מפתח במערכת אבחון חדש נשירת השיער המתקדמת שלנו (מערכת אבחון עבור Alopecia), אשר מציעה את האבחון הרפואי המקיף ביותר עבור כל סוגי מאלופציה הן עבור גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער.

קבל פגישת יעוץ בחינם עכשיו

צורו קשר היום ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!