אבחון ותכנון מבנה השתלת שיער

השתלת שיער אבחנה נכונה טיפול יעיל!

אבחנה במערכת DSA

הסיבה שפיתחנו את מערכת האבחון – DSA החוקרים בדקו ומצאו כי 67.3% מהמגדרים של גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער, עברו שיטות טיפול מבלי לקבל אבחנה נכונה. הקבוצה הרפואית של DHI פיתחה את מערכת אבחון התקרחות DSA, כדי להציע לגברים ולנשים אבחנה מקיפה בכל סוג וצורה של נשירת שיער ואלופציה, כטיפול יעיל ומדויק.

אבחנה נכונה, טיפול יעיל!

ב DHI אנחנו משתמשים במערכת אבחון מתקדמת DSA כי אנחנו מאמינים כי האבחנה הנכונה היא

אחד הגורמים החשובים ביותר שמילאו תפקיד חשוב בטיפול בנשירת השיער

הסיבה שפיתחנו את מערכת האבחון – DSA

החוקרים בדקו ומצאו כי 67.3% מהמגדרים של גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער, עברו שיטות טיפול מבלי לקבל אבחנה נכונה.

DHI עושה שימוש במערכת אבחון התקרחות DSA, כדי להציע לגברים ולנשים אבחנה מקיפה ומדויקת בכל סוג וצורה של נשירת שיער ואלופציה, כטיפול יעיל ומדויק

DSA בדיקה פסיכולוגית, מתמטית, דרמטולוגית 

ובדיקת אלופציה

DSA פותח על ידי צוות של מומחים בעלי שם עולמי כדי לספק דיאגנוזה מדויקת אישית עבור כל סוגי אלופציה – שיער והפרעות הקרקפת.

DSA בוחן כל מקרה ספציפי בנפרד, כולל היבטים פסיכולוגיים, בדיקה דרמטולוגית, היבטים מתמטיים ובדיקות אלופציה של DHI לפני קביעת תכנית הטיפול המתאימה.

אנשי הצוות המומחים של DHI הכוללים יועץ אדמיניסטרטיבי, רופאים, פסיכולוג ואנדוקרינולוג מעורבים בתהליך האבחון, בהתאם לצורכי המטופל. לוח מדעי המורכב ממומחים רפואיים בעלי שם עולמי מפקח ומאשר כל תכנית טיפול

בדיקת ביולוגיה של השיער

ב DHI אנו משתתפים בתכניות מחקר חדשניות המסייעות לסדר את הבלבול ולהציע אבחון רפואי מלא עבור כל סוגי ההתקרחות, הן עבור גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער.

הפיתוחים החדשים “ביולוגית השיער” יוצעו לכל מטופלי DHI מרחבי העולם ויהיה חלק של מערכת אבחון מתוחכמת ביותר לטיפול בנשירת שיער, DSA.

מטרת הפרויקט היא לחקור את תאי הגזע בזקיקי השיער על מנת להבהיר את תפקידם במחזור חידוש זקיקי השיער, ההתחדשות והאפקטיביות של השתלת הזקיקים והשיקום שלאחר מיכן. מחקר זה עתיד גם לקבוע האם הלחץ החימצוני קשור לשינויים בדנ”א שזוהו בזקיקי השיער של מטופלים עם אלופציה אנדרוגנטית. בדיקת DSA ביולוגיה של השיער היא מרכיב מפתח במערכת אבחון חדש נשירת השיער המתקדמת שלנו (מערכת אבחון עבור Alopecia), אשר מציעה את האבחון הרפואי המקיף ביותר עבור כל סוגי ההתקרחות עבור גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!