השתלת שיער טיפול בנשירת שיער והתקרחות

שירותים

השתלת שיער ישירה

בשיטת יישום השתלת שיער ישירה של DHI, מושתלים זקיקי שיער אחד-אחד ישירות באזור המקריח אותו יש למלא. שיטת השתלת השיער המשמשת את DHI מנצלת את שיטת שחזור השיער המתקדמת ביותר, מתקדמת אף יותר משיטות FUE ו FUT.

השתלת גבות

לגבות יש תפקיד יעודי אשר הוא להגן על העיניים מפני ,תנאי שמש קיצוניים, זיעה ושאר פסולת הנופלים לתוך שקע העין. תפקיד חשוב נוסף של הגבות הוא לתקשר. הגבות משחקות תפקיד ייחודי בתקשורת בין אשית.

השתלת שיער גוף

השתלת שיער DHI מבטיחה את ההשתלה המוצלחת של זקיקי השיער בכל אזורי הפנים והגוף והיא מתאימה גם לגברים וגם לנשים

השתלת שיער ללא גילוח

ראינו מספר גדל והולך של מרפאות, הן בעולם ובעיקר בטורקיה, שם מנסים להעתיק את החידוש הזה ולפרסם את היכולת לבצע השתלה ללא גילוח ללא צורך בידע או בניסיון המתאים כדי להפיק את התוצאות הצפויות.

השתלת זקן

בהשתלת זקן ישירה DHI ניתן היום ליצור מראה זקן טבעי לחלוטין תוך כדי שליטה מלאה בכיוני צמיחת השיער ועומק השמת הזקיקים ובכך להבטיח תוצאות מצוינות בכל פעם

בדיקת דנ"א זקיקים

שיתוף פעולה של DHI ופרופסורים מאוניברסיטת אתונה בחקר הנזק ב דנ"א בזקיקי השיער קרא את המאמר הבא על נזקי ה DHI בזקיקי השיער של פרופסור ג.וסיליס

אנחנו לא עוד קליניקה להשתלת שיער אנחנו התאגיד הגדול והוותיק בעולם

שירותים מיוחדים

בשל עבודתו החלוצית של ד"ר ג 'רי קול. הוכחת היתרונות של ®Hypo Thermosol ביחס לפתרון האחסון המסורתי, היפו טרמסול הופך פופולרי יותר ויותר על ידי אנשי מקצוע האיכותיים ביותר לשיקום השיער. ואלו טוענים שישנו שיפור גדול באחוז שרידתם של הזקיקים ובבצקת מופחתת.

...

קרא עוד

בואו לפגוש את הצוות הרפואי המנוסה שלנו לשחזר את השיער שלך וגלה טיפולים מתוחכמים במיוחד להשתלת שיער ונשירת שיער, במרכז להשתלות ושחזור השיער בקליניקת VIP לבריו יוון הבחירה הטבעית!

...

קרא עוד

השתלת שיער - FUE או ... DHI? שיטת DHI היא אבולוציה של FUE "המסורתי". בשונה מ FUE רשת DHI מציגה פרוטוקול קפדני ומסודר שמטרתו לכבד את הקרקפת ואת זקיקי השיער כדי להבטיח תוצאה טבעית צפופה, וללא כל סימן גלוי.

...

קרא עוד

טיפולי PRP או PRF לאחר השתלת שיער, לטיפול בנשירת שיער, ולהצמחה וחיזוק השיער הקיים הם למעשה הטיפולים האפקטיביים ביותר שניתן שכיום לבצע.

...

קרא עוד

DHI מספקת גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הנה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל באובדן השיער.

...

קרא עוד
השתלת שיער בטורקיה

הסיבה שפיתחנו את מערכת האבחון – DSA החוקרים בדקו ומצאו כי 67.3% מהמגדרים של גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער, עברו שיטות טיפול מבלי לקבל אבחנה נכונה. הקבוצה הרפואית של DHI פיתחה את מערכת אבחון התקרחות DSA, כדי להציע לגברים ולנשים אבחנה מקיפה בכל סוג וצורה של נשירת שיער ואלופציה, כטיפול יעיל ומדויק.

...

קרא עוד

קבל פגישת יעוץ בחינם עכשיו

צורו קשר היום ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!