ההבדלים בשיטות השונות

DHI או FUE

DHI או FUE

השתלת שיער - FUE או ... DHI? שיטת DHI היא אבולוציה של FUE "המסורתי". בשונה מ FUE רשת DHI מציגה פרוטוקול קפדני ומסודר שמטרתו לכבד את הקרקפת ואת זקיקי השיער כדי להבטיח תוצאה טבעית צפופה, וללא כל סימן גלוי.

FUT, FUE, DHI – ההבדלים בשיטות להשתלת שיער

21 Feb 2018
לשיער דליל יכולות להיות השפעות רבות על האדם, כמו ללחץ, חרדה ואובדן הערכה עצמית, מה שמעורר בך צורך לתקן את המצב. לקבלת החלטה פזיזה על השתלת שיער יכולה להיות השלכות שטניות ממספר סיבות. ראשית, התוצאה יכולה להיות לא טבעי למראה, אחת התוצאות השכיחות היא שיעור הישרדות זקיק נמוכה יותר, כל כך הרבה נזק יכול להיעשות לאזור התורם וניתוח מתקן כבר לא יכול להוות אפשרות.
ביצוע ההחלטה הנכונה על ספק השתלת השיער שלך מההתחלה הוא כל כך חשובה – כדי לקבל ליצור מבט טבעי וכדי להגן על האזור התורם מטראומה. במאמר זה אנו מסבירים את ההבדל בין FUT, FUE ושיטות CHOI המכונה גם DHI ומדוע Hair of Greece עמדת בראש ובכתפיים זקופות מעל התעשייה במונחים של תהליך, איכות ותוצאות.

השיטות השונות

השתלת שיער כוללת נטילת זקיקי שיער בריאים (מאזור עמיד לקרחת) והשתלתם לאזור הטיפול. גם שלב החילוץ וגם שלב ההשתלה חשובים לא פחות. ההבדל העיקרי בין טכניקות FUT ו- FUE הוא האופן שבו זקיקי השיער התורמים מופקים. להלן הסבר:

 

strip3_0

Fut (השתלות יחידות זקיקים) הוא טכניקה מסורתית אחת שבה רצועה דקה וארוכה של קרקפת מוסרת, בדרך כלל מהחלק התחתון בצד האחורי של הראש. זקיקי השיער מחולקים ליחידות בודדות מתחת למיקרוסקופ.

הקרקפת שממנה הוסרה הרצועה נתפרה חזרה. זהו סוג זול יותר של השתלת שיער כמו גם שלב החילוץ הוא מהיר יותר מאשר טכניקות חלופיות, אולם הוא משאיר צלקת משמעותית שניתן לראות תחת שיער קצר ואם אתה נוטה להצטלקות keloid, זה יכול לגרום לצלקת בולטת מאוד באזור בו הוסרה הרצועה.

fue

FUE (חילוץ יחידת זקיקים) היא טכניקה נוספת מסורתית שבו פאנץ’ משמש ליצירת חתך עגול קטן בעור סביב זקיק שיער או קבוצה של זקיקים, להסרתם מהקרקפת, ומשאיר חור קטן ופתוח.

התהליך חוזר על עצמו עד שלמנתח יש מספיק זקיקים כדי לכסות את אזור הטיפול. החורים נרפאים כצלקות לבנות זעירות ברחבי האזור התורם והוא יכול להיות גם בלתי ניתן לגילוי בהתאם למיומנות של המנתח. צלקות אלה מתרפאות מהר יותר ונראות פחות מ FUT.

חילוץ הזקיקים ב DHI יכול להיקרא מיקרו FUE והוא אינו כרוך בלחתוך לתוך העור החולה כלל אלא אך ורק מחלצים (פאנץ’) בקוטר של 0.8 ועד 1.0 מילימטר משמשים לחלץ את השערות אחת אחת מהאזור התורם באופן ידני ומינימום פולשני ותמיד נעשה 100% על ידי רופא מנתח מוסמך כדי להבטיח עקביות ואיכות גבוהה.

בעזרת טכניקת DHI (השתלת שיער ישירה) בשונה מהשיטה בה יוצרים מבנה חריצים לפני באיזמל או “ספיר” כל זקיק ממוקם בנפרד ישירות לאזור המושפע בעזרת הכלי המשתיל DHI, כלי שתוכנן במיוחד עבור השתלת שיער וטיפול בנשירת שיער. בעזרת  DHI implanter, הרופאים יכולים לשלוט על עומק הכיוון ובזווית בו כל שתל ממוקם. השיער החדש אינו נושר לאורך כל חייו של המטופל והמראה הסופי הוא 100% טבעי. השתלה ישירה של זקיקי השיער עם implanter DHI מספק מראה טבעי, ללא חתכים או צלקות באזור המקריח.

טכניקת השתלת שיער DHI היא שיטה מינימום פולשנית אשר מאמצת את הדרך הטובה ביותר בכל שלב של ההליך כדי להבטיח נוחות מטופל מקסימלית, ללא צלקות ו 100% תוצאות טבעיות אנחנו ב Hair of Greece כל כך בטוחים בטכניקה שלנו ומתחייבים בפני המטופל למראה טבעי לחלוטין!

מה הופך את טכניקת (CHOI (DHI מעולה?

 

-ההליכים נעשים על ידי רופא מוסמך ולא טכנאים

-הכשרה שוטפת והסמכה באמצעות London Hair Restoration Academy מבטיחה עקביות ואיכות
-טיפול מינימלי של זקיקי השיער  מוביל לשיעור הישרדות זקיקים גבוהה

-השגת כל הזמן מעל 90% שיעור ההישרדות לעומת התעשייה אשר מציע בין 60-75%
-נדרשות פחות שערות מהאזור התורם
זהו חלק חשוב כיוון שרק על השיער השורד שווה לנו לשלם בפועל
-טכניקה פטנט – שיטת השתלת שיער עדינה ורכה ביותר

-ללא אזמלים
-לא תפרים
-כמעט ללא כאב
-לא הצטלקות לגילוי
-זמן התאוששות קצר (אתה יכול אפילו לחזור לעבודה למחרת)

– HypothermosolTM

בעוד זקיקי השיער הם מחוץ לגוף המטופלים, הם נשמרים בפתרון משמר מיוחד (HypothermosolTM) הנפוץ בהשתלות איברים. עקביות בשיעור הישרדות השיער של המטופל היא אחד הדברים החשובים ביותר.
Hair of Greece היא המרפאה היחידה לשיקום שיער בצפון יוון המשתמשת ב- HypothermosolTM בהשתלות שיער. זה מקיים את שיעור ההישרדות של השערות עד 100%.

-תוצאות טבעיות מובטחת

ההשתלה של זקיקי השיער מתבצעת בעזרת כלי מיוחד, CHOI Implanter, המאפשר לרופא המומחה שלנו לשלוט על זווית, כיוון ועומק של השיער המושתל בניגוד לכל טכניקה אחרת.
התוצאות שלך מובטחות להיראות טבעי

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!