טיפול מתקדם מקיף למניע וטיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער

גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה) הנה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול בנשירת שיער.

טיפול טבעי בנשירת שיער

גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול בנשירת שיער והבנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הנה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל בנשירת השיער.

אבחנה – מניעה – שחזור

התאמת תוספי תזונה

שיתוף פעולה עם המחלקה ל היסטולוגיה ואמבריולוגיה של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אתונה, על מנת לבצע את הבדיקה הביולוגית  DNA עבור לקוחות הקליניקה. מטרת הבדיקה היא לקבוע האם לחץ חמצוני קשור לשינוי בדנ”א שזוהה בזקיקי השיער של חולי אלופציה אנדרוגיניים.

תזונה נוגדת חמצון

שותפה טבעית למאבק בנשירת שיער היא בהחלט התזונה שלנו. ידוע היטב כי מתח חמצוני משפיע על נשירת שיער. המטרה העיקרית שלנו היא צמצום המתח החמצוני באמצעות דיאטה נוגדת חמצון טבעית אשר גם מתאימה לשגרת  אורח החיים שלנו. דיאטה נוגדת חמצון מומלצת לאחר שהמטופל עבר בדיקה מסוימת “ביולוגיה שיער”, בשיתוף פעולה עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אתונה  אשר יכול לקבוע את רמות הלחץ החמצוני הקיים על הזקיק.

DNA בדיקה ביולוגית

 צעד נוסף במתן גישה הוליסטית טיפולית לנשירת שיער המתמקדת בתזונה ומביאה ללקוחותיה את תוספי המזון האיכותיים ביותר. תוספי מזון אשר מחויבים לעזור לשיער למזער מתח חמצוני מצד אחד ולהזין את השתלים עם אלמנטים מינרליים הדרושים מן הצד השני.

מוצרים מונעי נשירה

לרשותכם קו מוצרים לשיער כגון: שמפו, קרם להגנה מפני נשירת שיער, וכו… עם נוסחה משופרת וחומרים טבעיים מהים התיכון, לשיער חזק ובריא. ומציעים טיפול טבעי לגברים ולנשים, והם מיועדים גם לטיפול במטופלים לאחר הליכי השתלת שיער באמצעות חומצה היאלורונית ותמצית אלוורה.

השתלת שיער DHI

עם השתלת שיער ישירה (DHI) CHOI הזקיקים מושתלים אחד אחד ישירות לאזור המקריח אותו צריך למלא. שיטת השתלת השיער שלנו היא השיטה המתקדמת ביותר לשיקום שיער ומתקדמת יותר מאשר שיטות FUE ו FUT, וכמובן כל סוגי הרובוטיים

טיפול PRP פלזמה

גישה טבעית וטיפול בנשירת שיער על ידי PRP או PRF טיפול אשר גורם לצמיחה והתחדשות של זקיקי השיער המושתל ועוזר לאזור הנמען לצמוח. בנוסף, טיפול זה גם יקטין את היווצרותם של גלדים, טראומה, דלקת ואודם (אדמומיות); ועוזר לשכבת הדרמיס ולשכבת האפידרמיס של האזור התורם להירפא מהר יותר.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!