חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

טיפול בשיער דליל 

שיער שופע ארוך ורך הוא ללא ספק אחד מסממני היופי העכשוויים, אך אין מה לעשות, לא כולם זוכים לרעמת שיער מפוארת אשר מסובבת ראשים אחריה. חברת DHI Israel אשר מובילה את עולם שיקום השיער ומתמחה בהשתלות שיער לגברים מאז שנת 1970, מעמידה כיום לרשות מטופליה את השיטות וההליכים החדשניים ביותר אשר מתבצעים הודות לקיומה של טכנולוגיה מתקדמת ואיכותית. חברתנו מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה אשר יוכל להתאים את הטיפול המתאים ביותר בעבור כל אדם בצורה אינדיבידואלית, זאת על מנת להתמודד עם השיער הדליל בצורה היעילה והמוצלחת ביותר.

בשלב הראשון יעלה הצורך באבחנה רפואית מדויקת אשר תבחין בין נשירת שיער לבין שיער דליל. תופעות אלו הינן שונות ונבדלות בכל כי נשירת שיער תתאפיין בעיקר במצב בו אנו חווים מצב בו השיער נושר בקצב מוגבר, בין אם בסירוק או אפילו בבוקר כשאנו מתעוררים ורואים את השיער שעל הכרית. לעומת זאת, שיער דליל מתאפיין בצמיחה של שיערות דקות, כך שנפח השיער מצטמצם וניתן לראות את הקרקפת מבצבצת מבעדו.

מוצאים את הפתרונות המתאימים

לאחר אבחון מדויק של מצבו של המטופל באופן אינדיבידואלי, ניתן יהיה להתאים את הטיפול. בין הפתרונות השונים ניתן יהיה לראות גם פאות ותוספות שיער, תזונה נכונה, תרופות שנועדו לטפל בבעיות גנטיות והורמונליות ובמקרים מסוימים גם השתלת שיער.

חשוב להבין כי גם השתלת השיער יכולה להתבצע בשיטות שונות ועל כן גם במידה ואתם בוחרים בדרך זו, יהיה עליכם לעבור את הבדיקות הנדרשות אשר יתאימו את השיטה המדויקת ביותר אשר תבטיח סיכויי הצלחה גבוהים.

מחזירים את המראה הטבעי והשופע

שירותיה המקצועיים של חברת DHI Israel, המתמחה בהשתלת שיער FUE, כוללים אבחון מדויק של מצבו של כל מטופל ורק לאחריו התאמה של סוג הטיפול הרלוונטי. זאת נוכל לעשות הודות לפיתוח של הליכים חדשניים והתמקצעות של הצוות הרפואי של החברה. מטרת החברה היא לשנות את חייהם של המטופלים שלנו על ידי שחזור הביטחון לכל אותם הסובלים מהפרעות השיער והקרקפת. הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו עוד היום ולקבל מענה מדויק לכל שאלה בנושא.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!