חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

השתלת שיער FUE

 

השתלת שיער fue תענה במדויק על השאיפה הבאה: להעביר את אצבעות ידכם בראש שופע שיער. לאורך השנים האחרונות, נדמה כי יותר ויותר גברים חווים נשירת שיער והתקרחות. בין אם בשל גנטיקה או שמא מדובר בנסיבות אחרות – מדובר במצב מורכב אשר מוריד את הביטחון האישי של אנשים רבים. עם זאת, עומד בפניכם פתרון מומלץ ביותר: השתלת שיער בשיטת fue. מעוניינים לשמוע עוד על שיטה זו? אתם מוזמנים לפנות אל DHI – Global Medical. אנו מתמחים בשיטת השתלה זו ופועלים תוך סטנדרט עבודה גבוה. כמו כן, היינו הקליניקה הראשונה באירופה אשר ביצעה את הליך ההשתלה לפי fue.

 

השתלת שיער fue: יתרונות רבים

 

אנו מביטים על כוכבי הקולנוע, מעריצים את המראה שלהם וחולמים להיראות כמוהם. חלק ממראה אסתטי ומרשים זה כולל, בין היתר, ראש שופע שיער. כדי שגם אנחנו נוכל להשיג מראה בריא ונאה זה, אנו נרכוש תכשירים שונים, נעביר שעות ארוכות במספרות ועוד – הכול כדי שנוכל להיראות כמו הכוכבים. עם זאת, חשוב להדגיש כי כוכבים יש רק בשמיים. המציאות, עם זאת, מציגה בפנינו עובדות אחרות. למה הכוונה? בפועל, רבים מאתנו סובלים מהתקרחות; הידלדלות חמורה בשיער שעל ראשנו.

במקום לחוות משבר זהות ולבכות על השיער שאבד, נשמח להציע לכם את הפתרון היעיל הבא: השתלת שיער fue. למה הכוונה? שיטת ה-fue הינה טכניקת חילוץ זקיקי השיער – כאשר תשומת הלב היא על הליך החילוץ ופחות על מיקום השתלת הזקיקים בפועל. עם זאת, על מנת להשתיל זקיקים אלו אנו נמליץ על השיטה הבאה: שיטת dhi. טכניקה זו, אשר פותחה ב-2010 על ידי צוות DHI – Global Medical, מתבססת על פטנט DHI Implanter. וזאת, כדי לבצע את הליך ההשתלה באופן המדויק ביותר. התוצאה החיובית כוללת יצירת קו שיער טבעי.

 

סטנדרט עבודה מרשים

 

סובל מהתקרחות? כדי להחזיר לך את המראה הרענן והשופע, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם DHI – Global Medical, לקבוע פגישת ייעוץ ולשמוע על הליך השתלת השיער. אנו נשמח לענות על מגוון שאלותיכם, להסביר לכם בפירוט מה כולל כל שלב ושלב – ולתכנן את מועד ההשתלה.

 

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!