חזרה לשגרה יום למחרת!

השתלת שיער ללא גילוח

השתלת שיער ללא גילוח

ב DHI, השתלת שיער ללא גילוח היא תהליך בטוח לחלוטין, ללא כאבים, ומבוצע אך ורק על ידי רופאים מוסמכים כדי להבטיח תוצאות מושלמות בכל פעם מחדש. בזכות החידושים האחרונים שלנו, הצלחנו לקחת את זה צעד אחד קדימה ואיננו דורשים מהמטופל לגלח את הראש אם אינו רוצה בכך, בשונה משטות FUE ו FUT

ראינו מספר גדל והולך של מרפאות, הן כאן בישראל ובעיקר בטורקיה, שם מנסים להעתיק את החידוש הזה ולפרסם את היכולת לבצע השתלה ללא גילוח ללא צורך בידע או בניסיון המתאים כדי להפיק את התוצאות הצפויות.

רבים מרופאים אלה יטענו שהם מספקים את השירות הזה אך הלקוח יגלה מהר מאוד כי זה רק אמת חלקית. ברוב המקרים, הם יגלחו רק את אזור התורם של המטופל ויאפשרו לו להשאיר את שאר השיער כפי שהוא. ב DHI, אנו מזהים שזה מטעה בכוונה כדי לא להראות למטופל את האפשרות לעבור השתלה ללא גילוח כלל.

בפני המטופלים שמעוניינים לבצע השתלת שיער ללא גילוח אנו מתחייבים שלא יהיה שום גילוח או גזירה של שיערה אחת, ללא תלות באורך. זה אומר שאתה יכול לחזור לעבודה ופעילויות רגילות למחרת היום לאחר ההשתלה ללא כל שינוי גלוי במראה שלך. עם הטכניקה ללא גילוח, כל סימן להשתלת שיער אינו גלוי כלל כי הוא מכוסה על ידי השיער הקיים מראש.

כמו במקרה של השתלת שיער הישירה הקלסית, זקיקי שיער בריאים מחלק הראש האחורי אזור שבדרך כלל לא מושפע מנשירת שיער מופקים בנפרד באמצעות פטנט מיוחד, כל זקיק ממוקם בכיוון מסוים, עומק, וזווית כדי להשיג 100% תוצאות טבעיות כדרך קבע ברשת DHI. הזקיקים המושתלים ימשיכו לצמוח לכל החיים לאחר ההשתלה כיוון שהם מתוכנתים גנטית לא לנשור.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!