שחזור הגבות באמצעות השתלה ישירה

השתלת גבות

השתלת שיער גבות

קבוצת DHI Medical פיתחה את הטיפול בשיקום גבות בכל מקרה וצורך.

לגבות יש תפקיד יעודי אשר הוא להגן על העיניים מפני ,תנאי שמש קיצוניים, זיעה ושאר פסולת הנופלים לתוך שקע העין. תפקיד חשוב נוסף של הגבות הוא לתקשר. הגבות משחקות תפקיד ייחודי בתקשורת בין אשית. כאשר אנו מדברים אנו מזיזים את הגבות שלנו, ובו בזמן יוצרים ביטויים אנושיים שונים כמו אושר, כעס, כאב, עצב ועוד רבים. ביטוי הרגשות שלנו משפיע באופן דרמטי על יחסי היומיום שלנו.

גבות מסולסלות אינן מעניקות פרצופים מוגדרים ומקסימים; להיפך, גבות מעוצבות היטב יעזרו לעצמות הלחיים להתבלט, מה שהופך את הפנים נראים סימטריים יותר בעת ובעונה אחת והופך את העיניים להיראות בהירות יותר. גבות מטופחות היטב מאזנות את התכונות של הפנים ומסגרת העיניים.

שער גבות נושר בשל סיבות שונות: טראומה פיזית, מחלות מקומיות ומערכתיות, מומים מולדים, מריטת -shaped Badly, מריטה אובססיבית עצמית (טריכוטילומניה), או טיפול רפואי כמו גם טיפולים כירורגיים (כימותרפיה, הסרות כירורגיות וכו ‘…)

השתלת גבות ישירה

עם השתלת שיער ישירה עכשיו זה אפשרי להשתיל שיער לכל חלק של הגוף וגם הפנים. זקיקי שיער מושתלים נבחרים אחד אחד כדי להתאים לגבות ובזכות כלי השתלה מותאמים אישית DHI, ניתן ליצור שליטה מלאה על עומק ועל הכיוון של השיער המושתל,תוך השגת תוצאה נאה וטבעית למראה.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!