חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

DHI רופאים מוסמכים להשתלות שיער ברמה אקדמית (אוניברסיטת אתונה)

 

הקבוצה הרפואית של DHI היא המוסד הרפואי הראשון והיחיד בעולם, המציע השתלת שיער מרופאים מומחים אשר השיגו תעודת הכשרה אקדמאית מיוחדת מהקורס הייעודי לשיקום שיער שנערך באוניברסיטה הלאומית של קאפודיסטריאן באתונה (UOA).

זמין רק ב -70 המרכזים של DHI Global Medical Group, הטכניקה המתקדמת להשתלת שיער DHI היא היחידה בעולם הנלמדת באוניברסיטה ציבורית, בית החולים Eugenides של האוניברסיטה הלאומית של מרכז חינוך והדרכה מתמשך באתונה.

לאחר שהשלים בהצלחה את החלקים התיאורטיים והמעשיים של המחזור הראשון של תכנית ההכשרה, חמישה הרופאים הראשונים מקבוצת DHI Global Medical Group קיבלו את תעודת ההכשרה המקצועית. הרופאים של DHI Global Medical Group הם הראשונים שהחזיקו בתואר אקדמי מאוניברסיטה ציבורית באבחון וטיפול בהפרעות הקרקפת.

מחזור B של התוכנית האקדמית לחינוך הרפואי לטיפול באנדופציה אנדרוגנטית נמצא כעת בעיצומו, בראשות פרופ ‘דרמטולוגיה של בית החולים א. סיגרו, מנהל מחלות קליניות ומחלות עור, ד”ר כריסטינה אנטוניו ופרופ’ אל. סטראטיגו.

ההשתתפות בתכנית ההכשרה הזו זמינה רק לרופאים המעוניינים ללמוד את מערכת ה- DHI Total Care המשולבת והמשולבת. משך התוכנית הוא 10 ימים ובסך הכל 80 שעות. עם השלמת ההשתלבות ואינטגרציה מוצלחת של התוכנית, הרופאים המשתתפים מקבלים את תעודת ההשכלה וההשכלה המשלימה המאשרת את השתלמויותם בהכשרה והתמחות מהקורס של התמחות לשיקום שיער DHI.

תוכנית ההתמחות בטיפול בצורות אנדרוגנטיות וצורות אחרות של התקרחות מאורגנת על ידי בית החולים אאוגנידס באתונה ואקדמיה לשיקום שיער בלונדון.

 

לשנות את העולם באמצעות מחקר
לפני 15 שנה, קבוצת ה- DHI הרפואית העולמית קיבלה את ההחלטה ההיסטורית להפוך למוסד הרפואי הראשון בעולם שיסדיר את הפרוטוקול כי השתלות שיער חייבות להתבצע באופן בלעדי על ידי רופאים. החלטה זו באה בזמן שהפעלות במרפאות אחרות היו – ובדרך כלל עודן – מבוצעות על ידי מומחים, טכנאים, אחיות ואפילו מספרות.

בשנת 2009, DHI Global Medical Group החליטה לקחת את העניינים לידיים שלהם. משהבין כי קיים פער חינוכי כמו בתי הספר לרפואה לא מספקים הכשרה נאותה לרופאים המבקשים להתמחות בטיפול בהפרעות הקרקפת, הקימה DHI את האקדמיה לשיקום השיער הראשונה והיחידה בעולם. The לשבחים בלונדון לשחזור שיער האקדמיה כבר במבצע במשך שבע שנים עכשיו מאומן מוסמך יותר מ -150 רופאים.

היום, לונדון לשחזור שיער האקדמיה היא בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הלאומית של אתונה להציע את ההזדמנות לרופאים ברחבי העולם כדי להיות מאומן מוסמך להשתלת שיער ברמה אקדמית ולקבל תעודת משלים רשמי חינוך והדרכה ב DHI סה”כ אכפת מערכת.

במשך 46 שנה, נשארנו נאמנים לחזון שלנו לשנות את עולם שיקום השיער באמצעות שבעת הערכים שלנו: חינוך, חדשנות, אמינות, שקיפות, יעילות, טיפול ואמונה במדע. אנו מחויבים למשימה שלנו לתרום לבריאותם ולרווחתם של כל החולים הסובלים מנשירת שיער והפרעות הקרקפת באמצעות מחקר, חינוך וטיפולים חדשניים.

לשנות את העולם באמצעות מחקר, לשנות את חייהם של אנשים!

DHI Global Medical Group: מובילה עולמית באבחון וטיפול בהפרעות הקרקפת מאז 1970.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!