חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

משנים את העולם!

 

בשנת 2013, הקבוצה הרפואית DHI גלובל היתה הארגון הרפואי הראשון שהתקדמה לשנות את סגנון עבודתה מטכניקת סטריפ ( Follicular Unit Trim או FUT) ואימצה  במקום שיטה מעולה בשם (Follicular Unit Extraction, או FUE). ומאז נקטנו צעד אחד נוסף קדימה והפכנו חלוצה של טכניקה המייצגת שינוי פרדיגמה באמנות ובמדע של שיקום השיער.

לאחר שבע שנים של מחקר ופיתוח ללא פשרות, הצוות שלנו הציג את העולם את הדור הבא: אנו קוראים לזה השתלת שיער ישירה, אשר מוצעת באופן בלעדי על ידי מרכזי DHI שלנו ברחבי העולם.

הטכנולוגיה המבוצעת בשיטה להשתלת שיער ישירה מאפשרת לכל זקיק שיער יחיד לעבור ישירות מהאזור התורם של הלקוח לאזור הנמען הזקוק לשיקום. כלי DHI הנו פטנט יחודי, המאפשר לרופא לשלוט בכיוון, זווית, ועומק של כל זקיק היוצר 100% תוצאות במראה  רך וטבעי וסיכוי מקסימלי להצלחה עבור כל שתל.

היתרונות הבלתי מעורערים של השתלת שיער ישירה לעומת FUT ו- FUE כוללים:

 

– אין צורך לגלח את הראש, לחזור לעבודה ביום הבא!

– ללא חורים או חתכים לפני ההשתלה באמצעות Implanter DHI

– השתלה מיד לאחר החילוץ עבור הפעלות קטנות

– אין אזמלים ולא תפרים

– ללא נפיחות אחרי הפגישה

-מינימום פולשנית

-הרדמה מקומית בלבד

-ההליך כולו מבוצע רק על ידי רופאים מוסמכים DHI ולא על ידי טכנאים

-צמיחה מהירה יותר וריפוי מהיר יותר

– 97% צמיחה מאומת לעומת הממוצע בתעשייה של מתחת ל 50%

-עד 10,000 שערות בטיפול (יומיים)

– השתלת שיער גוף ושיקום שיער הפנים

-100% תוצאות טבעיות מובטחות

-כל שלב של ההליך מבוצע תחת מערכת טיפולית ייחודית, תקן האיכות הראשון והיחיד של התהליך הוא מערכת DHI Total Care היא חלק מתכנית ההכשרה האקדמית היחידה לרופאים בבית החולים האוניברסיטאי של יבגנידיון

– אלפי דוגמאות של סיפורי הצלחה זמינים מן DHI Global Medical Group

בשנת 2009, לאחר ההצלחה הגדולה של הליכים להשתלת שיער ישירה ועל מנת להציע הכשרה איכותית לרופאים ולספקי שירותי בריאות אחרים, הקימה DHI את המוסד הראשון והיחיד בעולם לטיפול בנשירת שיער והשתלת שיער, האקדמיה לשיקום שיער בלונדון (LHRTA).

-כל מערך קבוצת הרופאים של DHI, אחיות ומנהלי המרפאה עברו הכשרה והסמכה המוערכת מדי שנה על ידי LHRTA אשר כעת בשיתוף עם שתי אוניברסיטאות ציבוריות הגדולות באירופה ומציע קורסים איכותיים לרופאים והכשרה לעבוד עם DHI Total Care System לשיקום שיער .

-מאז הקמתה בשנת 1970, הקבוצה הרפואית DHI גלובל שינתה את העולם של שיקום שיער וכתוצאה מכך את חייהם של אלפי גברים ונשים שסבלו מנשירת שיער ברחבי העולם.

 

קונסטנטינוס ג’יוטיס

מייסד קבוצת DHI

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!