חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

הסיפור המדהים של אדם שמצא את עצמו מחדש הודות למחלקת שחזור השיער של DHI

מאז 1970, החזון של DHI Global Medical Group נשאר זהה: כדי לשנות את עולם שיקום השיער על ידי שחזור לא רק את השיער, אלא גם את האמון בחולים הסובלים מנשירת שיער והפרעות הקרקפת.

המקרה של ארגיריס קפרליוטיס בן ה -42 הוא דוגמה ראויה לציון של מטופל שאחרי פציעה קשה בקרקפתו והשתלת שיער נכשלת בעבר, הצליח להשיב לעצמו את הביטחון העצמי לאחר שמצא את דרכו למומחים ב- DHI.

תאונת האש
סיפורו של ארגיריס החל בשנת 2003, כשעבד ככבאי בחטיבת הכבאים. בעת כיבוי שריפה באזור יער, נפצע קשה לאחר שנפגע מענף בוער. הכוויות גרמו נזק משמעותי לקרקפתו והשפיעו על רוב שערותיו. הצלקות הקבועות השאירו את ארגייס מזועזע ומתבייש בהופעתו. התאונה שינתה באופן דרמטי את חיי היומיום שלו ואת הרגשתו כלפי עצמו. מאחר שלא היה מסוגל להתמודד עוד, הוא החל לבחון את האפשרויות העומדות בפניו לתקן את הנזק שנגרם. לרוע המזל, תקוותו הראשונה לפתרון היתה עוד מכה מוחצת.

השתלת שיער כושלת!
כמו חולים רבים שמרגישים תחושה של ייאוש, החליט ארגייס לפעול במהירות ללא מחקר רב. הוא יצר קשר עם המרפאה הראשונה שמצא באינטרנט. הם הבטיחו לו שיוכלו להחזיר את שערו לאופן שבו היה לפני התאונה והוא נתן את אמונו. לרוע המזל, לא רק שההשתלה נכשלה, היא יצרה בעיות גדולות אף יותר. רוב השיער המושתל מעולם לא גדל, ואזור התורם כמעט הושמד. גם היום, לאחר שעבר השתלה מוצלחת עם DHI, סימני ההשתלה הכושלת עדיין נראים לעין.

“DHI שינה את חיי”
למרבה הפלא, למרות אכזבה עצומה, ארגיריס לא נכנע והחל החיפוש שלו שוב, הפעם בצורה יסודית יותר. כאשר מצא את DHI, הוא ידע שהוא קיבל את ההחלטה הנכונה.

המקצועיות שהכתה בו מיד ונתנה לו להרגיש בנוח. בניגוד למרפאה הקודמת שסיפרה לו בדיוק מה הוא רוצה לשמוע, הצוות ב- DHI עמד על כך שהוא עובר תהליך אבחון מקיף לפני שיידונו אילו אפשרויות טיפול קיימות. הם סקרו את התוצאות ושיתפו פעולה בפתרון משותף. בשל הנזק החמור לאזור התורם שלו על ידי המרפאה האחרת, השתלה נוספת לא היתה אופציה עבורו להשיג את הצפיפות הרצויה. יחד, הם בחנו את האפשרות של שיער טבעי, שיער תותבת, והחליט שזה יהיה הפתרון הטוב ביותר.

מאז 2009, הוא לובש את היצירה בעקביות והוא אקסטטי להיות אמון במראה שלו שוב:

“עד היום, לאף אחד, מלבד האנשים שאמרתי, יש מושג שזה לא השיער שלי בפועל. המראה הוא טבעי לחלוטין, לא כמו הפאות של העבר. אני יכולה לשחק ספורט, לשחות, להתרחץ, לעשות כל מה שהייתי עושה לו זה היה השיער שלי. הייתי הרוסה אחרי התאונה וההשתלה הכושלת. חשבתי שיהיה עלי לעבור את החיים המתביישים בהופעתי. מאז DHI יצר את זה חתיכת בשבילי, אני מרגיש כאילו הייתי פעם וליהנות מהחיים שלי שוב. העצה שלי לאף אחד, לא משנה כמה חסר תקווה אתה מרגיש את המצב שלך, היא לבקר DHI ויש לי אבחנה יסודית אז אתה באמת יודע מה האפשרויות שלך. אני מאוד ממליץ לכולם לבקר במחלקה הפרוסטטית ולראות מקרוב את איכות העבודה. כך או אחרת, הם ימצאו דרך לעזור לך להרגיש את עצמך שוב. “

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!