חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

טיפול prp בהתקרחות

הן נשים והן גברים עלולים לסבול לאורך השנים מתופעת ההתקרחות. מצב זה עשוי להוות פגיעה משמעותית בביטחון ובדימוי העצמי של האינדיבידואל ולגרום לו לקשיים במהלך השגרה היום יומית שלו. במהלך השנים מדענים, רופאים ומומחים חיפשו אחר השיטות הטובות ביותר על מנת למזער את התופעה הזו ככל הניתן ולהעלימה. חברת DHI Israel  המתמחה בהשתלות שיער, שמחה להעמיד לרשותכם את שירותי המקצועיים והמתקדמים, זאת מתוך מטרה לאתר בעבורכם את הטיפולים המתאימים ביותר שיוכלו לסייע בהתמודדות מוצלחת עם תופעת ההתקרחות.

הטיפול בו אנו מרפאים את עצמנו

 

במהלך השנים האחרונות פותח טיפול ייחודי ויעיל אשר נועד להתמודד עם תופעת ההתקרחות, טיפול prp, אשר מתבצע בעזרת דגימת דם בעלת ריכוז גבוה של טסיות. בתהליך ייחודי זה נלקחת דגימת דם מהמטופל, היא עוברת תהליך של ניקוי מתאי הדם האדומים, דבר המביא לכך כי מתקבל נוזל אשר בעל ריכוז גבוה של טסיות דם. את הנוזל המדובר מזריקים לאזורי הקרקפת אשר פגיעים יותר לנשירת השיער. נוזל ייחודי זה, הוא למעשה חומר טבעי אשר מופק מדמו של המטופל, כך למעשה לא מוזרקים חומרים כימיים לקרקפת, דבר המבטיח כי תקופת ההתאוששות תהיה קצרה עד לא קיימת.

חשוב להבין כי מחקרים רבים ושונים הוכיחו כי טסיות הדם הן בעלות תכונות ייחודיות. הן מפרישות חלבונים אשר מסייעים לתהליך התחדשות העור ומעודדים את הגברת צמיחת השיער. על כן, הזרקה שלהם לאזורים הנדרשים בקרקפת תוביל להחייאת זקיקי השיער המתנוונים ותמריץ אותם לשוב לפעילות תקינה במהלך היום יום.

הטיפולים האפקטיביים ביותר

 

עבודתה המקצועית של חברת DHI Israel,  המתמחה בהשתלות שיער DHI , כוללת את התאמת הטיפולים בצורה המדויקת ביותר למצבו הבריאותי של המטופל ולתופעה ממנה הוא סובל. בין אם מדובר בנשירה מוגברת, שיער דליל או התקרחות גברית, הרי שחברתנו תשמח להעמיד לרשותכם את כלל הטיפולים המתקדמים ביותר ושיטות העבודה החדישות מכל. חברתנו מובילה את עולם שיקום השיער מאז שנת 1970 ועד היום מקפידה על הענקת השירותים המתקדמים ביותר, זאת על ידיהם המקצועיות של הצוות המיומן שלנו ובעזרת שימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

 

 

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!