חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

זקיקי שיער 

השיער שלנו הוא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו. במשך שנים גידלנו וטיפחנו אותו בצורה כזו או אחרת, אך יום אחד אנו עשויים לגלות כי דווקא הוא עלול לנשור ובסופו של דבר להיעלם כמעט ולגמרי. חברת DHI Israel המנוסה הוותיקה, המתמחה בהשתלת שיער DHI פועלת מזה כמעט חמישה עשורים על מנת לתרום לבריאותם ולרווחתם של כל המטופלים הסובלים מנשירת שיער והפרעות הקרקפת. חשוב להבין כי תופעת ההתקרחות עשויה להתרחש לאור גורמים רבים, בין אם מדובר על סיבות גנטיות, לחץ נפשי או אפילו גיל מתקדם והשפעה הורמונלית. זאת לצד פגיעה בתפקוד של זקיקי השיער שלנו.

מהם זקיקי שיער ומה תפקידם?

זקיקי השיער הם למעשה המקום ממנו גדלה השערה. הזקיק עצמו נמצא בתוך העור ומספרם לרוב קבוע מלידה ואינו משתנה. בבסיסו של זקיק השיער נמצא שורש השערה אשר אחראי על הצמיחה. אל זקיק מחובר שריר קטן ובלוטת חלב שמייצרת חומר “שומני” שבין היתר אחראי על הגנת העור והזקיק עצמו. בעת פעילות תקינה של זקיקי שיער נוכל לראות כי אנו נהנים מרעמת שיער שופעת ולא סובלים מדלילות של השיער או קרחות מסתוריות.

חשוב להבין כי פעילות לא תקינה של זקיקי השיער עשויה להביא לצמיחה מואטת של השיער, כך שבשילוב עם הנשירה, אנו נהיה עשויים לחוות את תופעת ההתקרחות. חשוב להבין כי גם בשעה שאנו מתמודדים עם בעיה זו, עדיין ניתן יהיה למצוא את הפתרון שישיב לנו את השיער שכה אהבנו. על מנת שהדבר יתרחש, יהיה עלינו לבחור בשירותיה של חברת DHI המנוסה והמיומנת המתמחה בשירותי השתלת שיער לגברים.

מהפיכה בעולם השיער

עבודתה המנוסה והמקצועית של חברת DHI Israel  המתמחה בהשתלת שיער תהיה זו אשר תוכל לסייע לכם  בשעה שאתם מתמודדים עם האטה משמעותית בצמיחת השיער והתקרחות שאין אתם ששים לקראתה. חברתנו שמה לה למטרה לתרום לבריאותם ולרווחתם של כל מי שסובלים מנשירת שיער והפרעות הקרקפת בעולם באמצעות מחקר, חינוך וטיפולים חדשניים. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח להרחיב אודות הטיפולים המגוונים של חברתנו ולסייע לכם בהתאמת השיטה הטיפולים התואמת את הצרכים והמצב הבריאותי שלכם.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!