חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

DHI: השתלות שיער חייבות להתבצע אך רק על ידי רופאים!

ב DHI הבטיחות של המטופלים שלנו היא בעלת חשיבות עליונה ונמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו מגיעים אלינו מטופלים מכל רכבי העולם ואנו רוכשים את אמנם באמצעות איכות עקבית של ההליכים שלנו.

השתלת שיער היא הליך רפואי חדשני אשר, כאשר מבוצע על ידי רופאים מוסמכים בתחום, נותן פתרון קבוע להתקרחות. זה משפר לא רק את המראה של המטופל, אלא גם את הביטחון העצמי שלו. לעומת זאת, השתלת שיער כושלת מגדילה את הבעיה על ידי בזבוז הזקיקים מבנק השיער הטבעי שלנו (אזור תורם). בעוד ההשקעה הראשונית עשויה להיראות נמוכה למדי, ההשפעות ארוכות הטווח והצורך להשקיע כספים מחדש כמו גם התסכול והזמן היקר של המטופל.

בכל אחד ממרכזי DHI שלנו, השתלות השיער מבוצעות באופן בלעדי על ידי רופאים מנוסים ומוסמכים שהוכשרו באקדמיה לשיקום שיער בלונדון. אנו מאמינים כי כל טיפול השתלת שיער ברחבי העולם צריך להתבצע על ידי רופא מוסמך בשיקום שיער, ללא יוצאים מן הכלל. לרוע המזל, תקן זה אינו מקובל ברוב המרפאות ומרכזי היופי, הטוענים לקיים טיפולים דומים לאלה שלנו, אך עם צוות שאין לו ניסיון או הסמכה, ובמקרים רבים אין להם רקע רפואי כלשהו אותם מגדירים “טכנאים”. מידע מטעה זה הוא הגורם העיקרי לדאגה כעת לכל לקוח פוטנציאלי המתעניין בהשתלת שיער. אחרי שראו כל כך הרבה תוצאות כושלות ושמעו כל כך הרבה סיפורי זוועה, הם לא בטוחים על מי לסמוך, במיוחד כשהסיפורים של כולם נשמעים אותו דבר.

במהלך הכנס האחרון של החברה הבינלאומית לכירורגיה ושיקום שיער (ISHRS), שהתקיימה בלאס וגאס, הסיסמא והנושא העיקרי היה למעשה, שהשתלות שיער לא תעשה עוד על ידי טכנאים או מומחים, אלא רק על ידי רופאים . היינו שמחים לשמוע את זה, אבל מעניין למה רק עכשיו נזכרו? למה לקח כל כך הרבה זמן כדי להפוך את זה לסטנדרט חובה בתעשייה שלנו?

מה ISHRS מודע לזה רק עכשיו? ב DHI זה לא חדש את הסטנדרט הזה הקמנו כבר לפני 15 שנה. היינו הארגון הרפואי הראשון בעולם המכיר בצורך עבור הליך זה להתבצע רק על ידי רופאים מנוסים, שהוכשרו במיוחד ומוסמכים בשיקום שיער, כדי להפוך את זה לסטנדרט שלנו.

עם 49 שנות ניסיון ו -70 מרכזים ברחבי העולם, DHI Global Medical Group היא הקבוצה הרפואית הגדולה והמנוסה ביותר בשיקום שיער וטיפול בהפרעות הקרקפת. יש לנו בסיס מושרש עמוק במחקר המדעי, שהוא הבסיס לכל החידושים שלנו ומה שעומד בבסיס כל מה שאנו חולקים עם המטופלים שלנו. שקיפות היא אחד מערכי המפתח שלנו ומה אפשר לנו לבנות יחסים ארוכי טווח עם המטופלים שלנו על בסיס אמון.

אחת הטכניקות המהפכניות האחרונות שלנו ידועה בשם “השתלת התמחות לשיער” (HST), המתבצעת עם שני רופאי DHI בהווה. זה מאפשר לרופא אחד להיות אחראי על מיצוי של זקיקי השיער ואחד לבצע את ההשתלה באזור המושפע. טכניקה חדשה זו מאפשרת יעילות רבה יותר עם תוצאות מצוינות!

בנוסף, יש לנו שני פרויקטים מחקריים מתמשכים בשיתוף עם אוניברסיטת אתונה. הראשון הוא על הפסיכופתולוגיה של מטופלים הסובלים מנשירת שיער, והשני על המחקר של תאי גזע בזקיקי השיער, ההתפתחויות של אשר צפויים להפוך את העולם של השתלת שיער לתת למטופלים שליטה רבה יותר על האפשרויות שלהם. כמו תמיד, DHI מצפה לשתף את החידושים האלה איתך כמו שהם מפתחים כל צעד בדרך.

Tags:

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!