חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

השתלת שיער סיכונים

השתלת שיער סיכונים – המדריך המלא

שיקגו, – 1 בנובמבר 2019 מאמץ להזהיר את הצרכנים מפני הבעיה הגוברת בקיומם של מרפאות לא חוקיות להשתלת שיער המבצעות הליכי השתלת שיער סיכונים: החברה הבינלאומית לכירורגיה ושיקום השיער (ISHRS) פותחת בקמפיין מודעות ציבורי רב פונקציונליות לחינוך מטופלים פוטנציאליים עם טיפים וכלים למציאת רופאים מוסמכים בשיקום והשתלת שיער.

מרפאות לא חוקיות להשתלת שיער ISHRS משיק את FIGHT the FIGHT – קמפיין מודעות ציבורי עולמי

 

(הלחימה במאבק העולמי נגד הונאות השתלות שיער אסורות) יזם ISHRS כדי להדגיש את הבעיה המדאיגה של חשודים בעיסוק ללא רישיון המבצעים פעולות לשיקום שיער ברחבי העולם.

מטופלים מתפתים על ידי מרפאות לא חוקיות אלה באמצעות פרסום מטעה שמבטיח מחירים נמוכים ותוצאות מובטחות, לרוב עם תוצאות הרות אסון וסיכונים בריאותיים משמעותיים.

בעיות ספציפיות בהן נתקלים חברי ISHRS בקרב מטופלים אלה כוללות הצטלקות, קו שיער לא תקין, צמיחת שיער לקויה, כיוון שיער לא נכון, שחיקה ודלילות יתר באזור התורם וזיהומים.

לדוגמה, מרפאות חסרות מצפון להשתלת שיער בטורקיה איראן ומספר מדינות באירופה, מפתות מטופלים מרחבי העולם לביצוע שיקום שיער. עם זאת, הרוב המכריע של המטופלים מופעל על ידי טכנאים שאין להם רישיון רפואי או הכשרה כירורגית.

בארצות הברית ובקנדה, למשל, מרפאות בלתי חוקיות אלו פועלות בצורה הרבה יותר עדינה, לרוב בגישת “סוהר”. במקרה זה, מנתח פלסטי, רופא עור או מומחה אחר רוכש מכשיר שיכול לעזור בביצוע שלב בהליך השתלת השיער.

במקום לבצע את ההליכים עצמם, רופאים אלה שוכרים טכנאים במקום שיבצעו את מרבית ההליך, אם לא את כל ההליך – כולל תכנון ותפעול כירורגי (למשל, חילוץ שתלים, עיצוב קו שיער וחתכים בקרקפת).

* מטופלים רבים נוטים להאמין כי ההליך יבוצע על ידי רופא מה שבפועל רחוק מהמציאות,”עם התפשטות מרפאות להשתלות שיער לא חוקיות בשנים האחרונות, חוו אנשי ISHRS את סבלם של מטופלים שעברו ניתוחי שיקום שיער שבוצעו במרפאות חסרי מצפון על ידי מפעילים שלא ששים לעשות זאת. ניתוחים מיוחדים מאוד, “אמר ד”ר ריקרדו מג’יה יו”ר ועדת ISHRS לנושאים הקשורים לעסקים רפואיים ללא רישיון וחבר באקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה.

המטרה שלנו עם קמפיין Fight the Fight היא לא רק להזהיר את הצרכנים מפני תרגיל מסוכן זה, אלא גם ללמד אותם להכיר בטכניקות שיווק מתעתעות ולמצוא רופאים מוסמכים המיומנים בתחום האמנות והמדע של ניתוחי שיקום שיער. ”

קמפיין FIGHT The FIGHT ב- ISHRS אבן הפינה לקמפיין היא אתר קטן שהושק לאחרונה – המספק טיפים לזיהוי מרפאות לא חוקיות להשתלת שיער סיכונים, שאלות נפוצות בנושא ניתוחים לא חוקיים, בדיקות מקרה למטופלים ושאלות שעל מטופלים פוטנציאליים להפנות אליהם לפני ניתוח לשיקום שיער.

בנוסף, מטופלים יכולים למצוא רופאים המחויבים תמיד לבצע ניתוחי השתלת שיער בעצמם ולא להאציל את הניתוח לחלק מהטכנאים. הם יימצאו באתר ה- Fight The Fight, בקטע “מעורבות רופאים”.כדי לעזור למטופלים לקבל את המידע הדרוש להם בכדי לקבל החלטות מושכלות לגבי מי מבצע את פעולת שיקום השיער, ISHRS קורא לחולים פוטנציאליים לשאול את השאלות הבאות, כמו גם לשאלות על עלויות, סיכונים ותועלות בטווח הקצר הארוך והתכנון:

שאלות חובה לבדיקה לפני

  • מי יאבחן את נשירת השיער שלי וימליץ על טיפול?
  • מהי השכלתו, הכשרתו, רישיונו וניסיונו בטיפול בנשירת שיער?
  • מי יהיה מעורב בביצוע הניתוח, איזה תפקיד הוא ימלא ומה השכלתו, הכשרתו, הרישיון והניסיון בביצוע פעולת שיקום השיער?
  • האם גורם בלתי מורשה יעשה חתכים או ישתיל זקיקי שיער במהלך הניתוח? אם כן, אנא זהה אדם זה, הסביר את תפקידו הספציפי ומדוע לאדם זה יש את הזכות החוקית לבצע אותו.
  • האם מישהו שמעורב בפעילות שלי מכוסה בביטוח רשלנות רפואית?

ארטור טיקוצ’ינסקי, Phd, FISHRS, נשיא ISHRS, אמר כי “שיקום שיער פופולרי מתמיד, וזה נובע בעיקר מהתקדמות ושכלול בטכניקות כירורגיות שביצעו אנשי רפואה.

השתלת שיער סיכונים

“קמפיין ה- Fight The Fight הוא דרך נוספת בה ISHRS נמצאת בחזית הענף, מלמד ומגן על מטופלים בסטנדרטים גבוהים ומפנה את תשומת הלב לנושא זה שיש בו פוטנציאל לפגיע בלתי הפיכה במטופלים שסובלים מאובדן שיער.

“אודות ISHRS האגודה הבינלאומית לכירורגיה של שיקום שיער (ISHRS) הנה עמותה רפואית עולמית וסמכות בטיפול ושיקום שיער , עם למעלה מ- 1,200 חברים בכ -70 מדינות ברחבי העולם. מעל הכל, ISHRS מוקדש להשגת מצוינות בתוצאות המטופלים על ידי קידום הסטנדרטים הגבוהים ביותר של פרקטיקה ומוסר רפואי ומחקר בענף שיקום השיער הרפואי.

ISHRS מציעה גם השכלה רפואית מתמשכת לרופאים המתמחים בניתוחי השתלת שיער ומחויבת לספק את המידע העדכני ביותר על טיפולים רפואיים וכירורגיים לצרכנים הסובלים מאובדן שיער, והכי נפוץ מאלופציה אנדרוגנטית – התקרחות גברית ואובדן שיער בנשי.

היא הוקמה בשנת 1993 כחברה הבינלאומית הראשונה שקידמה את השיפור המתמיד של האיכות והחינוך לאנשי מקצוע בתחום ניתוחי שיקום שיער.למידע נוסף: דואר אלקטרוני: fightthefight@ishrs.org ואתר האינטרנט: https://fightthefight.ishrs.org/ .

עקוב אחר ISHRS באינסטגרם @ishrs, פייסבוק @TheISHRS, טוויטר @ISHRS וקישור ב- @ISHRS# # #הערת העורך : המידע שלהלן מספק הסברים נוספים לגבי מי שיכול לבצע באופן חוקי פעולות כירורגיות לשיקום שיער בארצות הברית:* ברוב המדינות זה לא חוקי.

למועצה הרפואית בקליפורניה והמועצה הרפואית בפלורידה יש ​​כללים כי אין להאציל FUE למתרגלים ללא רישיון. זאת בהתאם למדיניות של איגוד הרפואה האמריקני. עיין בהודעת המועצה הרפואית בקליפורניה האחרונה:”אזהרה: ניתוחים לשיקום שיער מחייבים רישיון רפואי בקליפורניה, ניתוח שיקום שיער הוא הנוהג ברפואה ויכול להתבצע רק על ידי רופאים ומנתחים מורשים ומורשים כנדרש או על ידי נותני שירותי בריאות מוסמכים לביצוע נהלים כאלה.

בתחום התרגול שלהם. חברות עשויות לשווק מכשירים כירורגיים לרופאים, מה שמצביע על כך ששיקום שיער הוא הליך מאוגד, ויוצר בלבול לגבי מי שעשוי להשתמש במכשירים כאלה בקליפורניה. רופאים אינם יכולים להאציל אחיות השתלות שיער אשר, בלי רישיון, אדם עם היקף מוגבל מאוד, על פי קוד עסקים ומקצועות, סעיפים 2069 ו 2070 ו פרק 16 של תקנות הקוד בקליפורניה, סעיף 1366.

אחיות אינן יכולות לבצע פעולות פולשניות, כמו חתכים בקרקפת של מטופל עם מחט, אזמל או מכשיר אחר. אף אדם ללא רישיון לא יכול לבצע נהלים אלה בקליפורניה (ממש כמו באיחוד האירופי) , אפילו לא מי שמשתמש בתארים כמו טכנאי שיקום שיער, טכנאי כירורגיה, עוזר לשיקום שיער או כל תואר אחר. קוד עסקים ומקצועות בקליפורניה, סעיף 2052 אוסר על אי-רישיון לעסוק ברפואה, וכן סובלנות בעיסוק ברפואה ללא רישיון. הפרה יכולה להסתיים בקנס של עד 10,000 דולר, מאסר עד שנה או קנס ומאסר. “

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!