null

השתלת שיער בסלוניקי יוון

 

השתלת שיער בסלוניקי – DHI מציעה טיפולים מהפכניים לטיפול בהתקרחות לגברים ונשים בעזרת תכנית שנותנת מענה לצורכיכם האישיים ואשר פותחה במיוחד לעמוד בכל הציפיות שלכם. הרופאים המוסמכים של DHI סלוניקי יתרמו מהידע שלהם וייבצעו באופן פעיל את התכנון ויישום תכנית הטיפול המותאמת אישית עבורכם מ א’ ועד ת’ בכל שלבי השתלת השיער שלך.

DHI סלוניקי היא חברה בקבוצת החברות DHI Medical Group, המשקיעה את מיטב מאמציה בחקר האבחון והטיפול בהתקרחות מזה למעלה מ-50 שנה. המטרה שלנו היא פיתוח מתמשך של שיטות חדשניות ושל טיפולים מהפכניים בהתקרחות ומחלות קרקפת באמצעות תהליך אבחון רב-שלבי.

DHI Global Medical Group מפעילה 75 מרפאות ברחבי העולם, והיא נחשבת לחברה בעלת הצוות המדעי המגוון, המתוחכם והמתמחה ביותר בתחום הטיפול בהתקרחות בעולם. עד היום, טופלו מעל 250,000 מטופלים הסובלים מהתקרחות ברחבי העולם.

היתרונות של השתלת שיער ישירה – DHI-Direct Hair Implant

בטכניקת השתלת שיער הישירה (DHI) מושתלים זקיקי השיער בזה אחר זה ישירות אל האזור הדליל\מקריח הרצוי.
כל זקיק שיער מונח לפי כיוון, זווית ועומק ספציפיים, הודות למזרק הייחודי DHI Implanter, אשר מספק תוצאות טבעיות במיוחד, מינימום פולשנות, ושיעור צמיחה מקסימלי. השיער המושתל ממשיך לצמוח לכל אורך חיי המטופל ואינן נושרות.

ההליך כולו מבוצע על ידי רופאים בלבד (לא אסיסטנטים) שהוכשרו והוסמכו באקדמיה לשיקום שיער Hair Restoration Academy of London, המוסד האקדמי היחיד בעולם לשיקום שיער, הפועל בהתאם לפרוטוקולים של מדיניות תקן האיכות של DHI כדי להבטיח תוצאות מצוינות בכל פעם.

למה לבחור ב-DHI?

אנו ב- DHI סלוניקי יוון משתמשים במערכת DSA לאבחון התקרחות השיער מכיוון שאנו מאמינים שאבחון נכון הוא המפתח לטיפול מוצלח.

DHI סלוניקי, חברה בקבוצת DHI Global Medical, אשר פיתחה פרוטוקול טיפול איכותי וקפדני במיוחד. ל-DHI סלוניקי תקני ISO ותקן CQC הרשום בבריטניה.

DHI סלוניקי חברה בקבוצת DHI Global Medical שהקימה את האקדמיה הראשונה והיחידה בעולם לשחזור שיער. מטרת האקדמיה להכשיר כראוי רופאים וחברי צוות רפואי באמצעות שותפויות עם אוניברסיטאות אירופאיות.

חבילות השתלת שיער בסלוניקי החל מ 2000€ העלות משתנה בהתאם לסוג ההליך.

ביצוע מלא רק על ידי רופא

העברות (לשדה התעופה, המלון המרפאה ומחוצה לה).

המשך מעקב טיפול מלא 12 חודשים

לינה במלון ארבעה כוכבים או מלון כשר (בית חב”ד סלוניקי)

יעוץ מקצועי ואבחנה

עלות הטיפול DHI

מרכז שירות 24/7

ליווי מלא מישראל לביצוע ההליך (במידת הצורך).

שירותים מיוחדים

המחלקות שלנו

יש מיעוט יחסי של מחקרים אובייקטיביים להשתלת שיער, אך על פי המחקר שלנו גילינו עלייה משמעותית באחוז צמיחת השיער בעת שימוש במיקרוסקופים, היכולת לאתר את הזקיקים שמייצרים שיערה אחת או יותר ולהפריד אותם לפי סדר כך שניתן יהיה להשתיל שיערות בודדות בקו השיער הראשון ובכך ליצור מראה רך וטבעי במיוחד שאף אחד לא יוכל לזהות שעברת השתלת שיער כלל.

...

קרא עוד

בשל עבודתו החלוצית של ד"ר ג 'רי קול. הוכחת היתרונות של ®Hypo Thermosol ביחס לפתרון האחסון המסורתי, היפו טרמסול הופך פופולרי יותר ויותר על ידי אנשי מקצוע האיכותיים ביותר לשיקום השיער. ואלו טוענים שישנו שיפור גדול באחוז שרידתם של הזקיקים ובבצקת מופחתת.

...

קרא עוד

פגוש את הצוות הרפואי המנוסה שלנו וגלה טיפולי השתלת שיער מתוחכמים במיוחד במרכז להשתלות ושחזור השיער בקליניקת VIP סלוניקי

...

קרא עוד

השתלת שיער - FUE או ... DHI? שיטת DHI היא אבולוציה של FUE "המסורתי". בשונה מ FUE רשת DHI מציגה פרוטוקול קפדני ומסודר שמטרתו לכבד את הקרקפת ואת זקיקי השיער כדי להבטיח תוצאה טבעית צפופה, וללא כל סימן גלוי.

...

קרא עוד

DHI מספקת גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה) הנה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול בנשירת שיער.

...

קרא עוד
השתלת שיער בטורקיה

הסיבה שפיתחנו את מערכת האבחון – DSA החוקרים בדקו ומצאו כי 67.3% מהמגדרים של גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער, עברו שיטות טיפול מבלי לקבל אבחנה נכונה. הקבוצה הרפואית של DHI פיתחה את מערכת אבחון התקרחות DSA, כדי להציע לגברים ולנשים אבחנה מקיפה בכל סוג וצורה של נשירת שיער ואלופציה, כטיפול יעיל ומדויק.

...

קרא עוד

מוקדי תיירות בסלוניקי

המוזיאון הארכאולוגי של סלוניקי

המוזיאון הארכיאולוגי של סלוניקי הוא אחד המוזיאונים הגדולים ביותר ביוון והמוזיאון המרכזי בצפון יוון.

כל הבאים בשעריו מוזמנים לחוות את האוספים הייחודיים שבו של חפצי אמנות עתיקים כמו גם ליהנות מהפעילויות התרבותיות העשירות והפתוחות.

המגדל הלבן של סלוניקי

המגדל הלבן של סלוניקי הוא הסמל והמוזיאון של קו החוף של העיר סלוניקי, בירת מחוז מקדוניה בצפון יוון.

המגדל הלבן שופץ בצורה משמעותית והחלק החיצוני שלו סויד לאחר שיוון השתלטה על העיר בשנת 1912. העיר אימצה אותו כסמל שלה.

מוזיאון התרבות הביזנטית 

מועצת התרבות האירופית העניקה למוזיאון התרבות הביזנטית פרס בשנת 2005 על תרומתו המשמעותית להבנת מורשת התרבות האירופית.

אנדרטת אלכסנדר הגדול 

באזור ניאה פראליה, אחד המקומות הפופולריים ושוקקי החיים ביותר בסלוניקי תוכלו למצוא את המצבה לזכר אחד האנשים המפורסמים ורבי ההשפעה ביותר בכל הזמנים.

האדם שיצר אגדה שהדיה נשמעים עד היום. זו המצבה לאלכסנדר השלישי הידוע כאלכסנדר הגדול.

קזינו סלוניקי

המצודה של סלוניקי

קניות רחוב צימינסקי

ברים וטברנות

מרכז הבילויים לדדיקה

רצועת החוף החדשה של סלוניקי

חופי חאלקידיקי

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!