חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

השתלת שיער בטורקיה: הסיוט הגרוע ביותר של המטופל

השתלת שיער היא הליך רפואי מיוחד אשר דורש מיומנות ומומחיות של רופא מאומן מוסמך בשיקום שיער. זוהי הדרך היחידה להבטיח את בטיחות החולה ואת התוצאה של ההליך.

אין ספור חולים מוצאים את דרכם אלינו בחיפוש אחר תיקון לתוצאות הרסניות שקיבלו על ידי הפקדת ההליך למרפאות אחרות, שאינן עומדות בסטנדרטים אלה. הדוגמה האחרונה באה מחולה שלא היה לו אחד, אך שני השתלות כושלות באירופה ובתורכיה לפני שגילה DHI.

תיאור זמנו במרפאה באיסטנבול הוא הסיוט הגרוע ביותר של המטופל.

“בעבר היה לי השתלת שיער סינתטי שנעשה באירופה והתבייש בתוצאות. החלטתי לנסוע לטורקיה כדי לנסות לתקן את הנזק. מה שגרתי שם, לא אשכח. לפני שערכתי את הסידורים, הבטיחו שהשתלת השיער נעשית רק על ידי רופאים. הבנתי מהר עם הגעתו כי שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת. חשתי בהלה ובאימה בבור הבטן. שאלתי את האחיות כמה פעמים אם הרופא יכול בבקשה לראות אותי בעצמו, אבל בקשה זו התעלמה שוב ושוב. זה לא לקח הרבה זמן להבין כי מי מבצע את ההשתלה לא היה מושג מה קורה עם הראש שלי. הוא הרגיש כאילו הוא

מאלתר תוך כדי הליכה. התחלתי לצרוח – לא יכולתי להתאפק. זה היה הדבר היחיד שהכריח את האחיות לשים לב אלי. לבסוף הם צעקו לרופא שיבוא מהר. כשהגיע, הוא ניגש אלי, שלף חפיסת סיגריות מכיסו והציע לי אחד שיעזור לי להירגע. לא יכולתי להאמין שזה קורה! אין ספק שמדובר בחובבן שעסקתי בו, והייתי מטעה לגמרי. אני רק רציתי שזה ייגמר ויסתלק משם לפני שהבריאות שלי תיפגע. אני עוד קורבן של השתלת שיער לא מקצועית שהסתיימה בטרגדיה בטורקיה. ”

הקבוצה הרפואית של DHI ערכה יומיים של שיפוץ ושיקום עבור המטופל חסר המזל כדי לתקן את התוצאות הטרגיות של השתלת השיער הסינתטי שלו. הוא חש הקלה עצומה למצוא את עצמו בידי מומחים, ולבסוף, מרוצה לחלוטין מניסיונו ומהמסע לאתונה.

 

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!