חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

השתלת זקן בשיטת CHOI

למה לבחור בטכניקת CHOI להשתלת זקן?

עם דיוק מרבי, עבודה מיקרוסקופית ובחירת זקיקי השיער באופן פרטני וספציפי, אין פלא כי שיטת CHOI, להשתלת שיער בזקן ובשפם, הולכת ותופסת תאוצה בזמן האחרון, ואלפי רבבה בוחרים בשיטה זו עברו השתלות שיער במקומות שונים בגוף מלבד זקן, שפם וראש.

לאחרונה, שיטת CHOI פרצה לשוק בכל כוחה ואנשים רבים אף טסים במיוחד לטורקיה בכדי לבצע השתלות CHOI, המאופיינות בהחלמה מאוד מהירה (ביחס לשיטות הוותיקות יותר בתעשייה), שליטה בכיוון ואופי צמיחת השיער החדש ומלאכת יד עדינה ומוקפדת אשר ממזערת צלקות, כאבים והליך לא נעים כזה או אחר.

אנשים רבים בוחרים להשתיל שיער בזקן ובשפם על מנת ליצור זקן מלא ועשיר יותר, דבר המשפר את הנראות הכללית של הגבר ולעתים רבות, אף מחזק את תחושת הערך והביטחון העצמי העשויה להיות מושפעת מאלמנטים כאלו ואחרים אצל אנשים. אמנם זה לא טיפול פסיכולוגי, אך השתלת שיער בזקן בהחלט עשויה לתרום ולסייע בשיפור תחושת הערך אצל האדם.

אתם מחליטים, הרופא מעצב ומשתיל שיער.
עיצוב הזקן הרצוי עליכם נעשה בעזרתם של רופאים מומחים בתחום, המאפשרים לנו “לשחק” עם הכיוון שבו השערות יצמחו על ידי מלאכת יד מאוד מוקפדת.

בשיטה זו, השתלת השיער נעשית בעזרת מחט זעירה בקוטר של 0.6 – 0.12 – אותו קוטר של זקיק שיער. למעשה, בדומה לשיטות ישנות יותר, בדרך כלל זקיקי השיער מחולצים מהחלק האחורי של העורף\ראש ומושתלים בחלקים שונים בגוף.

באופן שונה מהשיטות הוותיקות בתעשייה, שיטת DHI מותירה את המושתל כאשר הוא אינו פצוע ודורש החלמה מחתכים – העשויים להיהפך לצלקות במשך הזמן.

הערכה עצמית, השתלת שיער בזקן ועוד על מה שביניהם.
מסיבות כאלו ואחרות, תחושת הערך העצמי לעתים מאותגרת אצל חלקנו בשל המראה החיצוני. אנו חיים בעידן מאוד ויזואלי, בו קיימת חשיבות למראה החיצוני של אנשים.

אין ספק, האישיות היא מרכיב ראשי, אך לפעמים מראהו של אדם עשוי לסייע רבות באופנים שונים. אם הזקן שלכם דליל או בעל מקבצי שיערות עם רווחים ביניהם ואזורים חלקים, השתלת CHOI עשויה לחולל פלאים גם עבורכם. השתלת השיער בזקן מיועדת עבור אלו אשר חלקים לגמרי בפנים, חלקים באופן חלקי ועוד.

לפעמים רק צריך “כיוונון” קטן של יד מקצועית והזקן שלכם מקבל את המראה אשר אתם תרים אחריו. זאת ועוד, רבים יעידו על השיפור בתחושת הערך העצמי המתקבל כאשר מתבצעת השתלת שיער בזקן. אין צורך “להשלים עם הגורל” של אלמנט כזה או אחר במראה שלנו – שאנחנו לא שלמים אתו.

במידה ואתם צריכים\רוצים שינוי, השתלת שיער בזקן בשיטת CHOI היא הדרך בשבילכם תוך הבטחה להחלמה מהירה ונטולת צלקות, כאבים ושאר אלמנטים אשר מוכרים בהזכרת השיטות הישנות להשתלות שיער.

שיטת CHOI הולכת ותופסת תאוצה תוך שהיא ממקמת את עצמה בתור השיטה המוצלחת ביותר לאחרונה עבור השתלות שיער.

צרו קשר עוד היום לשם הכוונה וייעוץ מקצועי על ידי רופאים בתחום וקבלו מענה כולל עבור כל תהייה כזו או אחרת. אנו כאן בכדי לכוון אתכם.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!