חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

מובמבר: למה גברים מגדלים זקן?

Movmber (פורטמנטיו של המילה הזעירה האוסטרלית-אנגלית לשפם “מו” ו”נובמבר “) הוא אירוע שנתי של גידול שפמים וזקנים במהלך חודש נובמבר להעלאת המודעות לנושאים בריאותיים של גברים, כגון סרטן ערמונית, סרטן האשכים, התאבדות גברים ועוד. מטרת Movmber היא “לשנות את פני בריאות האדם”.

על ידי עידוד גברים להסתבך, Movmber שואפת להגביר מוקדם גילוי סרטן, אבחון וטיפולים יעילים, ובסופו של דבר להפחית את מספר מקרי המוות למניעה. מלבד בדיקות שנתיות, ה- Movember מעודדת גברים להיות מודעים להיסטוריה משפחתית של סרטן ולאמץ אורח חיים בריא יותר.

מדי שנה, DHI Global Medical Group משתתפת באופן פעיל בתנועת Movmber, ומציעה תעריפים מיוחדים לשיקום טיפולי זקן במהלך החודש. יחד עם זאת, הוא קורא לכל אלה שיש להם לב כי הם מאבדים שיער, כדי לאבחן את נשירת השיער שלהם עם בדיקות מהפכניות חדשות שפותחו בשיתוף פעולה עם אנשי אקדמיה של האוניברסיטה הלאומית הקאפודיסטית של אתונה.

גיוס של גברים במאבק נגד בעיות בריאותיות חמורות הוא עדיפות מוחלטת עבור DHI. אחרי הכל, זו הפילוסופיה של הקבוצה. עבור DHI, נשירת שיער היא מחלה מערכתית וזקוקה תמיד לטיפול סיסטמי אישי. השיער שלך יכול לספק תובנה הבריאות הכללית שלך לרווחה ואנחנו כאן כדי לעזור לך להפוך את גרסה בריאה, מאושרת יותר עבורך, לכל החיים!

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!