מאז 1970

המובילה העולמית באבחון, מניעה וטיפול באובדן שיער.

אודות הקבוצה הרפואית DHI 

 

עם 75 מרכזים ברחבי העולם וניסיון של 49 שנה, עזרנו ליותר מ- 250,000 גברים ונשים להתמודד ביעילות עם אובדן שיער.

בשנת 1970, כאשר הקים קונסטנטינוס גיוטיס את החברה, ניתן היה למנות את מספר המרפאות המתמחות באבחון וטיפול בנשירת שיער על אצבעות יד אחת.

אנחנו, תמיד היינו, ותמיד נהיה, מנהיגים בתחום שלנו

החזון שלנו היה קבוע: לשנות את העולם באמצעות שיקום שיער על ידי הצגת טכנולוגיות חדשות, טכניקות ומוצרים חדשניים שנועדו לתרום לבריאותם ולרווחתם של כל חולי נשירת השיער, ובמקביל קביעת סטנדרטים באיכות הגבוהה ביותר של בטיחות ומתאמן.

הופעת השתלת שיער ישירה

בסוף המאה היינו בין הראשונים להתקדם משיטת השתלה – FUT – ולפתח את השתלת FUE. בשנים שלאחר מכן, המרדף הבלתי נלאה שלנו לשיפור לשיפור המראה הגברי, הצגנו את DHI השתלת שיער ישירה, טכניקה שינתה את התקוות והציפיות של המטופלים שלנו.

צוות, בקרת איכות, הדרכה ומחקר

הטכנולוגיה שלנו היא המוצר שלנו והיא קריטית, מכיוון שהיא מציבה אותנו לפני התחרות, אבל היא לא יכולה להוות את כל התמונה. אנו מכשירים את הצוותים שלנו כך שהם יהיו הטובים ביותר לספק את הטכנולוגיה בצורה יעילה, בשירות ואיכות ללא תחרות. אנו משקיעים במחקר כדי לשפר ללא רחם את מה שיש לנו להציע.

הצוות הרפואי המנוסה ביותר

הצוות הגדול והמנוסה ביותר של רופאים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות המתמחים בטיפול באובדן שיער – הפועל ב 30 מדינות ברחבי העולם. בהשראת מועצה מדעית של אנשי אקדמיה ורופאים מומחים בעלי שם בתחום.

מנוהל בקפדנות על ידי בקרות איכות.

הקבוצה הרפואית DHI יזמה את נהלי התפעול והפרוטוקולים הסטנדרטיים של התעשייה המיושמים בכל התהליכים כדי להבטיח בטיחות ותוצאות מובטחות. אנו מוסמכים ISO ורשומים ב- CQC בבריטניה.

המוסד הראשון ללימוד ותרגול רופאים

הקמנו את המוסד הראשון בתעשייה לחינוך לתרגול – האקדמיה לשיקום שיער בלונדון. מאז 2009 הכשירה והסמיכה למעלה מ- 250 רופאים ואחיות בכדי להבטיח בטיחות ויעילות.

האקדמיה עובדת בשותפות פעילה עם פקולטות הקשורות לחינוך של אוניברסיטאות מרכזיות באירופה.

אנו מחויבים לתוכניות מחקר שהן דם החיים של החדשנות

בשנים האחרונות הם הובילו להרחבת מגוון השירותים שלנו, במיוחד בתחומי מניעת נשירת שיער ואבחון נשירת שיער. כעת ברור כי אבחון יעיל מעמיק יכול לסייע לנו במתן ייעוץ למניעת נשירת שיער. ובעזרתו יצרנו חבילה של טיפול מונע אפקטיבי במיוחד.

התוכניות נערכו בשיתוף עם פקולטות של אוניברסיטאות מרכזיות באירופה.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!