עלינו בקצרה

אודותינו

החזון שלנו הוא לשנות את העולם באמצעות שיקום שיער

BESTHÉTIQUE מתמקדת בחזון שלנו על מנת להפוך את עולם שיקום השיער כיום, הודות לפיתוח של הליכים חדשניים שלנו, הרחבנו את החזון הזה כדי לשנות את חייהם של המטופלים שלנו על ידי שחזור הביטחון לכל אותם הסובלים מהפרעות שיער וקרקפת

המשימה שלנו היא לתרום לבריאותם ולרווחתם של כל מי שסובלים מנשירת שיער והפרעות הקרקפת בעולם באמצעות מחקר, וטיפולים חדשניים.

הערכים שלנו הם:

– חינוך

– חדשנות

– אמינות

– שקיפות

– יעילות

– טיפול

– אמונה במדע

ברוכים הבאים לקליניקת – Besthétique

הבחירה הטבעית

קליניקת הבוטיק Besthétique הוקמה במטרה לרכז עבורך סוגים שונים של פתרונות התקרחות כגון השתלת שיער בטכניקות המתקדמות בעולם, טיפולי PRP או PRF בפרוטוקול מיוחד ובשילוב חומצה היאלורונית וחומרים אורגניים מתקדמים. אנו דוגלים בשימוש בחומרי גלם מעולים, מוכחים ובריאים ומביאים לישראל את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. מבחינתך, המשמעות היא תנאים רפואיים וסטריליים – וטיפולים המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי ואיכות ללא פשרות.

אנו מאמינים כי מגיע לך את הטוב ביותר ולכן מרכיבים עבורך שירות בהתאמה אישית. אנשי המקצוע מזמינים אותך להגיע לפגישה מסודרת בקליניקה שנמצאת במרכז תל אביב ומתחייבים לענות עבורך על כל השאלות. עם מיקום נוח ונגישות גבוהה, הטיפול הקוסמטי שלך יכול להתחיל מוקדם והשיפור באיכות החיים יהיה מיידי.

השתלת השיער בקליניקה שלנו מבוצעת על ידי ד"ר זידאן דאהר וטיפולי האסתטיקה על ידי ד"ר איתי חונה וד"ר בן גולדהכט אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

קבל פגישת יעוץ בחינם עכשיו

צורו קשר היום ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!