חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

האם חדר הכושר גורם לנו להקריח?

הרמת משקולות וצריכת חלבונים גורמים לזעזוע להורמון הגדילה “מאיצה את תהליך נשירת השיער”

כמו גם קריאטין ו צבע שיער יכול להעלות את רמות הטסטוסטרון
זה ממיר Dihydrotestosterone (DHT), אשר תוקפת את זקיקי השיער
תופעת הלוואי תשפיע רק על התקרחותם של גברים
השומרים על כושר גופני באופן פעיל ועלולים להאיץ את נשירת השיער. לדברי מומחים, ניתן למצוא מידע נוסף על הקשר בין כושר גופני ונשירת שיער כאן

הרמת משקולות בחדר הכושר עשויה לשחק תפקיד מפתח בהתקרחות הגברית – במיוחד אם בשילוב עם הצריכה של אבקות חלבון (“פופולרי”). התאוריה מתבססת על האמונה שכאשר שני הגורמים הללו מגבירים את הטסטוסטרון של הגוף ואת רמות הדיהידרוטסטוסטרון (DHT), הנחשבים לגורמים מרכזיים להתקרחות.

למרות שגופינו מייצר אותם באופן טבעי, DHT – מהווה גרסת המרה של טסטוסטרון – אשר מתחבר במהירות לתאי קולטן של גבריות האדם, וחוסם את ספיגתם של חומרים מזינים חיוניים. עם הזמן, זה גורם בהדרגה לזקיקי השיער להתכווץ עד שבסופו של דבר אינם שורדים.

לכן,מכורים לכושר עלולים להגדיל את חשיפתם ל DHT וגם עלולים לסבול משפיכה מוקדמת.

כיום, ישנם טיפולים זמינים יחסית. ניסויים קליניים הוכיחו שוב ושוב שהאפשרויות האמיתיות היחידות הן מינוקסידיל ופינאסטריד. כרגע, מעל 90 אחוזים של טיפולי נשירת שיער מכילים Minoxidil, אשר במקור נוצר כמדלל דם אך נמצא עובד גם לטיפול בנשירת שיער. אשר נמצא יעיל אם נעשה שימוש מוקדם כדי למנוע נשירת שיער ולא כדי להצמיח שיער חדש

חומר זה נמצא במוצרים כגון Regaine.

בינתיים, Finasteride – מפחית DHT על ידי חסימת 5-אלפא רדוקטאז. זה לא תוכנן במקור כדי להילחם בקרחת, אבל החלו להופיע בבתי מרקחת כאשר גברים מטופלים בערמונית מוגדל – גם חשבתי כי נגרם על ידי רמות מוגברות של DHT – הבחין השיער שלהם לא רק הפסיק נסוגו אבל החל לגדול בחזרה עבה וחזק יותר מאשר קודם. חלק מהמשתמשים התלוננו כי התרופה גורמת לתופעות לוואי קבועות ולא רצויות – כולל אימפוטנציה – אבל חברת התרופות שמייצרת אותה, מרק, טוענת שזה קורה רק עם 2% מהמשתמשים.

למרבה המזל, השתלת שיער הופכת לאיכותית ומתקדמת מיום ליום.

העיקרון מאחורי רוב הניתוחים הוא להעביר שיער מאזור של שיער סמיך לאזור של שיער דליל או עור קירח.

קונסטנטינוס ג ‘וטיס, מנכ”ל DHI גלובל, אשר חלוץ הראשון אי פעם- strand- by-strand טכניקה, הידועה התוצאה הטבעית שלה – אמר: “אנחנו הראשונים שביצענו את הנוהל כבר לפני 49 שנה וזה הפך מעודן יותר ויותר.

“אנו מציעים גם טיפול טסיות עשיר בפלסמה (PRP), אשר דם נלקח מהזרוע, הסתובב במכונה צנטריפוגלית להפריד בין טסיות עשירות בחומרים מזינים, אשר לאחר מכן מוזרק מחדש לקרקפת כדי להגביר את בריאות השיער.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!