חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

בדיקת חלבון חדשה לשיער

אורך החיים וההתבגרות שלנו, מתחים שונים אשר כולנו חווים על בסיס יומי, כמו גם הרגלי התזונה שלנו, משפיעים ישירות על בריאותנו ומכאן, גם על השיער שלנו.

עד היום, עוד לא היה אף אבחון המגלה במדויק את מצבו הבריאות של השיער שלנו כדי לספק פתרונות עבור אלה העומדים בפני בעיית ההתקרחות והדרך למנוע אותה.

הבדיקה נועדה כדי לכסות את בדיקת החלבון החדשה שפותחה על ידי המכון לביולוגיה, כימיה פרמצבטיקה וביוטכנולוגיה של הקרן הלאומית למחקר הלני בשיתוף עם הקבוצה הרפואית DHI, המתמחה באבחון וטיפול בנשירת שיער..,

מה זה בדיקת חלבון בשיער ואיך זה עוזר בטיפול בנשירת שיער?

בדיקת חלבון השיער נותנת מידע בלתי הפיך על בריאות השיער ודרכים להתמודד עם נשירת שיער בעזרת פעולה מונעת

באופן ספציפי, ומגלה את מצב החמצון של זקיקי השיער של המטופל הסובלים מנשירת שיער, ובמקביל לענות על השאלה אם תנאי החיים היומיומיים והגיל השפיעו ושינו את החלבונים, כלומר את החלקיקים התפקודיים של זקיקי השיער.

ולכן, אם הבדיקות מראות שיש נגעים רציניים, הצוות הרפואי של DHI מציע טיפול מיוחד וספציפי לאחר חודשיים של טיפול הבדיקה חוזרת על עצמה ועל המטופל לשתף אותנו בתוצאות הבדיקה ולהדגים את היעילות של הטיפול ואת הצורך להמשיך או לא.

לעומת זאת, אם המבחנים מראים כי מצבם של זקיקי השיער צפויים על סמך ההיסטוריה והגיל של המטופל, הצוות הרפואי של DHI יציע מניע מיוחדת על מנת להגדיל ככל האפשר את משך זקיקי השיער הטובים .

בדיקת חלבון השיער מתבצעת באופן פשוט ומהיר מחלצים כמה זקיקי שיער של המטופל בעוד היתרון הגדול הוא שזה נותן למטופל את היכולת להגיע בידי הוכחה מדעית נמדדת כך שמצבם של זקיקי השיער והאפקטיביות שלו.

בדיקת החלבון החדשה היא רק חלק מ DPR (אבחון- Prognosis- מניעה) והוא מוצע באופן בלעדי מכל המרכזים של DHI Global Medical Group.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!