השתלת שיער במראה טבעי לחלוטין

השתלת שיער ישירה DHI אתונה \ סלוניקי

השתלת שיער ישירה

תוצאות טבעיות לכל החיים!

בשיטת השתלת שתלת שיער ישירה, מושתלים זקיקי שיער אחד-אחד ישירות באזור המקריח אותו מעוניינים למלא. שילוב טכניקות השתלת השיער המשמשת את DHI מנצלת את שיטת שחזור השיער המתקדמת ביותר בעולם, מתקדמת אף יותר משיטות FUE ו FUT.

תודות לשילוב הטכניקות הזרקה ישירה וחילוץ ידני, כל זקיק שיער ממוקם בכיוון, בזווית ובעומק מוגדרים ומספקים תוצאות טבעיות בכל מאת האחוזים ושיעור צמיחה מרבי של השיער המושתל. השערות המושתלות ממשיכות לגדול לאורך כל חייו של המטופל ואינן נושרות.

הליך השתלת השיער כולו מבוצע על ידי רופאים בלבד (לא על ידי טכנאים) מיומנים ומוסמכים ברמה אקדמאית "משתילי שיער" והוסמכו על ידי

האקדמיה לשחזור שיער של DHI לונדון, בית הספר היחיד בעולם לנושא שחזור שיער ובהתאם לפרוטוקולי ותקני האיכות המחמירים של DHI על מנת להבטיח תוצאות מעולות בכל פעם ופעם.

על מנת להבטיח תוצאות מעולות בכל פעם ופעם.

למה לבחור ב DHI  ?

ב DHI ישראל אנו משתמשים במערכת DSA המתקדמת שפותחה לאבחון התקרחות, מכיוון שאנו מאמינים שהאבחנה הנכונה חיונית להצלחת הטיפול.

ב DHI ישראל אנו מאמינים כי מגיע לך את הטוב ביותר ולכן מרכיבים עבורך שירות בהתאמה אישית. אנשי המקצוע מזמינים אותך להגיע לפגישה מסודרת בקליניקה שנמצאת במרכז תל אביב ומתחייבים לענות עבורך על כל השאלות. עם מיקום נוח ונגישות גבוהה, הטיפול הקוסמטי שלך יכול להתחיל מוקדם והשיפור באיכות החיים יהיה מיידי. בנוסף בקליניקת  BESTHÉTIQUE בתל אביב פתרונות אסתטיקה מתקדמים לגברים ונשים וטיפולים לשיקום וזירוז צמיחת השיער PRP/PRF.

No incisions with DHI

ללא כאב, ללא חיתוכים, ללא צלקות. המחלצים הם מנקבים בקוטר של פחות מ מ”מ אחד ואינם יוצרים חתכים או חורי קליטה באזור הקולט..

Smooth execution and result

DHI זו הבטחה של ניהול מעולה להצלחת ההשתלה שלך משלב חילוץ הזקיקים ועד לשלב השתלתם. הרופא שלך מנהל את תהליך ההשתלה מאל”ף ועד ת”ו, דבר שמבטיח ביצוע חלק ותוצאות מושלמות.

Better results than FUE OR FUT

40% מה המטופלים של DHI הם אנשים שכבר ניסו השתלות מסורתיות בשיטות FUT ו-FUE ומבקשים לתקן את התוצאות שהם חשים שאינן טבעיות או שאינן מספקות.

תוצאות טבעיות לחלוטין לכל החיים FUT-FUE או DHI?

ישנן שיטות רבות להשתלת שיער. החל משיטת FUT (רצועה) בה פיסת עור נחתכת מהחלק האחורי של הראש תוך השארת צלקת בדרך עד ל-FUE  הלוקה בצפיפות, הבחירה אינה פשוטה. שילוב הטכניקות חילוץ ידני והזרקה ישירה DHI הם למעשה הנכונות לביצוע 

בעזרת שילוב הטכניקות אנו מנצלים עד הסוף את היתרונות של כל טכניקה להשתלת שיער ובכך מציגים את הקונספט המושלם, השיטה רכה ביותר גם עבור הקרקפת וגם עבור הזקיקים ובכך מבטיחה למטופל שיעור מרבי של צמיחה מחדש עם תוצאות טבעיות לחלוטין וצפופות.

ההבדלים בין השתלת שיער ישירה לשיטות אחרות

בדרך כלל בשיטות FUE או FUT וגם בחילוץ זקיקים מוטורי או בעזרת רובוטים מסוג ARTAS מתמקדות בעיקר בשלב חילוץ הזקיקים אך הן בכל זאת שיטות בסיסיות

בשונה משיטות השתלה FUE או FUT 

 • איננו מסירים רצועה מהקרקפת
 • איננו משתמשים באזמל
 • ללא חורים, ללא חתכים, וללא חריצים באזור המושתל
 • כל ההליך מתבצע מהתחלתו ועד סיומו על ידי רופאים מוסמכים בלבד
 • חילוץ הזקיקים מתבצע בצורה ידנית ללא מנוע
 • הזקיקים נשמרים בתמיסה מיוחדת HYPOTHERMOSOL בקירור

היבטים רבים עושים את ההבדל ב DHI

 • הודות לשילוב הטכניקות אנו משתמשים בכלים מדויקים במיוחד שפותחו להשתלת הזקיקים
 • השיטה שלנו מאפשרת צמיחת שיער מהירה יותר הניכרת לעיין כבר בשבועות הראשונים
 • שיטת השתלת השיער שלנו נטולת כאב ואינה משאירה צלקות
 • אנו מודדים לפי מספר שיערות (ולא לפי זקיקים) דבר אשר מונע הולכת הלקוחות שלנו שולל
 • אנו מסוגלים להשתיל עד 10,000 שיערות בטיפול אחד

ישירות באזור

השתלה ישירה של זקיקי שיער באמצעות המשתיל בו משתמשים ב Besthétique מאפשרת מראה טבעי ללא חתכים וצלקות בשטח המטופל.

 

שילוב טכניקות

השילוב בין טכניקות חילוץ זקיקים ידני ו הזרקה ישירה DHI מאפשרת רמת צפיפות מקסימלית ויצירת מראה טבעי לחלוטין 

 

 

שליטה מלאה

באמצעות הכלי המשתיל של DHI , הרופאים המבצעים מסוגלים לשלוט בעומדן, בכיוון ובזווית בה מוצב כל שתל. בצורה זו השיער החדש אינו נושר לגמרי לאחר ההליך, והתוצאה הסופית נראית טבעית לחלוטין

גודל מיקרוסקופי

לכלי המשתיל של Besthétique  מנעד גדלים בין 0.6 ל 1.0 מילימטר המאפשר פולשנות מינימלית ומדויקת תוך השתלת הזקיקים ובנוסף הופך כל טיפול לנטול כאב וסיכון.

קבל פגישת יעוץ בחינם עכשיו

צורו קשר היום ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!