טיפול מתקדם מקיף למניע וטיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער PRP 360

360 PRP/PRF טיפול בנשירת שיער

Besthétique מספקת גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הינה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל באובדן השיער.

טיפול שיער טבעי רפואי

Besthétique  מספק גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הנה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל באובדן השיער.

אבחנה – מניעה – שחזור

התאמת תוספי תזונה

Besthétique משתפת פעולה עם המחלקה ל היסטולוגיה ואמבריולוגיה של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, על מנת לבצע את הבדיקה הביולוגית  DNA עבור לקוחות הקליניקה. מטרת הבדיקה היא לקבוע האם לחץ חמצוני קשור לשינוי בדנ"א שזוהה בזקיקי השיער של חולי אלופציה אנדרוגנטיים.

תזונה נוגדת חמצון

שותפה טבעית למאבק בנשירת שיער היא בהחלט התזונה שלנו. ידוע היטב כי מתח חמצוני משפיע על נשירת שיער. המטרה העיקרית שלנו היא צמצום המתח החמצוני באמצעות דיאטה נוגדת חמצון טבעית אשר גם מתאימה לשגרת  אורח החיים שלנו. דיאטה נוגדת חמצון מומלצת לאחר שהמטופל עבר בדיקה מסוימת "ביולוגיה שיער", בשיתוף פעולה עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב  אשר יכול לקבוע את רמות הלחץ החמצוני הקיים על הזקיק.

DNA בדיקה ביולוגית

Besthétique הולכת צעד נוסף במתן גישה הוליסטית טיפולית לנשירת שיער המתמקדת בתזונה ומביאה ללקוחותיה את תוספי המזון האיכותיים ביותר. תוספי מזון אשר מחויבים לעזור לשיער למזער מתח חמצוני מצד אחד ולהזין את השתלים עם אלמנטים מינרליים הדרושים מן הצד השני.

מוצרים מונעי נשירה

Besthétique יצרה קו של שמפו לשיער וקרם להגנה מפני נשירת שיער, עם ניסוח משופר וחומרים טבעיים מהים התיכון, לשיער חזק ובריא. מוצרי Besthétique Care ומציעים טיפול טבעי לגברים ולנשים, והם מיועדים גם לטיפול במטופלים לאחר הליכי השתלת שיער באמצעות חומצה היאלורונית ותמצית אלוורה.

השתלת שיער DHI

עם השתלת שיער ישירה בשימוש Choi pen המכונה גם (DHI) הזקיקים מושתלים אחד אחד ישירות לאזור המקריח אותו צריך למלא. שיטת השתלת השיער המשמשת את Besthétique  היא השיטה המתקדמת ביותר לשיקום שיער: ומתקדמת יותר מאשר שיטות FUE ו FUT, וכמובן כל סוגי הרובוטיים

טיפול PRP פלזמה

Besthétique מציע גישה טבעית וטיפול מוצלח בנשירת שיער על ידי PRP או PRF טיפול אשר גורם לצמיחה והתחדשות של זיפי וזקיקי השיער המושתל ועוזר לאזור הנמען לצמוח. בנוסף, טיפול זה גם יקטין את היווצרותם של גלדים, טראומה, דלקת ואודם (אדמומיות); ולעזור לשכבת הדרמיס ולשכבת האפידרמיס של האזור התורם להירפא מהר יותר.

קבל פגישת יעוץ בחינם עכשיו

צורו קשר היום ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!