טיפול מתקדם מקיף למניע וטיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער PRP 360

טיפול בנשירת שיער DRP

DHI מספקת גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הנה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל באובדן השיער.

טיפול שיער טבעי רפואי

DHI מספק גישה טבעית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הנה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל באובדן השיער.

אבחנה – מניעה – שחזור

התאמת תוספי תזונה

DHI משתפת פעולה עם המחלקה ל היסטולוגיה ואמבריולוגיה של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אתונה, על מנת לבצע את הבדיקה הביולוגית  DNA עבור לקוחות הקליניקה. מטרת הבדיקה היא לקבוע האם לחץ חמצוני קשור לשינוי בדנ"א שזוהה בזקיקי השיער של חולי אלופציה אנדרוגיניים.

תזונה נוגדת חמצון

שותפה טבעית למאבק בנשירת שיער היא בהחלט התזונה שלנו. ידוע היטב כי מתח חמצוני משפיע על נשירת שיער. המטרה העיקרית שלנו היא צמצום המתח החמצוני באמצעות דיאטה נוגדת חמצון טבעית אשר גם מתאימה לשגרת  אורח החיים שלנו. דיאטה נוגדת חמצון מומלצת לאחר שהמטופל עבר בדיקה מסוימת "ביולוגיה שיער", בשיתוף פעולה עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אתונה  אשר יכול לקבוע את רמות הלחץ החמצוני הקיים על הזקיק.

DNA בדיקה ביולוגית

DHI הולכת צעד נוסף במתן גישה הוליסטית טיפולית לנשירת שיער המתמקדת בתזונה ומביאה ללקוחותיה את תוספי המזון האיכותיים ביותר. תוספי מזון אשר מחויבים לעזור לשיער למזער מתח חמצוני מצד אחד ולהזין את השתלים עם אלמנטים מינרליים הדרושים מן הצד השני.

מוצרים מונעי נשירה

DHI פיתחה קו מוצרים לשיער כגון: שמפו, קרם להגנה מפני נשירת שיער, וכו… עם נוסחה משופרת וחומרים טבעיים מהים התיכון, לשיער חזק ובריא. מוצרי DHI Care ומציעים טיפול טבעי לגברים ולנשים, והם מיועדים גם לטיפול במטופלים לאחר הליכי השתלת שיער באמצעות חומצה היאלורונית ותמצית אלוורה.

השתלת שיער DHI

עם השתלת שיער ישירה (DHI) הזקיקים מושתלים אחד אחד ישירות לאזור המקריח אותו צריך למלא. שיטת השתלת השיער המשמשת את DHI היא השיטה המתקדמת ביותר לשיקום שיער: ומתקדמת יותר מאשר שיטות FUE ו FUT, וכמובן כל סוגי הרובוטיים

טיפול PRP פלזמה

DHI מציע גישה טבעית וטיפול מוצלח בנשירת שיער על ידי PRP או PRF טיפול אשר גורם לצמיחה והתחדשות של זיפי וזקיקי השיער המושתל ועוזר לאזור הנמען לצמוח. בנוסף, טיפול זה גם יקטין את היווצרותם של גלדים, טראומה, דלקת ואודם (אדמומיות); ולעזור לשכבת הדרמיס ולשכבת האפידרמיס של האזור התורם להירפא מהר יותר.

קבל פגישת יעוץ בחינם עכשיו

צורו קשר היום ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!