יתרון גדול בהשתלת שיער

היפו טרמסול

היפו טרמסול ®

בשל עבודתו החלוצית של ד"ר ג 'רי קול. הוכחת היתרונות של ®Hypo Thermosol ביחס לפתרון האחסון המסורתי, היפו טרמסול הופך פופולרי יותר ויותר על ידי אנשי מקצוע האיכותיים ביותר לשיקום השיער. ואלו טוענים שישנו שיפור גדול באחוז שרידתם של הזקיקים ובבצקת מופחתת.

היפו טרמסול לשחזור שיער

יתרון גדול בהליך השתלת השיער!

ישנם גורמים רבים התורמים לאיכות הסופית של הליך השתלת שיער. מנתחים להשתלות שיער שואפים לשלוט בגורמים כגון הידרציה, טמפרטורה, זמן מחוץ לגוף, וטיפול עדין בחומרי ההשתלה. לאחר שמדובר בגורמים בסיסיים אלה, ניתן למצוא שיפורים נוספים רק באמצעות טיפול בגורמים משניים כגון טכניקות הפעלה, טיפול בשתלים, פתרונות אחסון ותוספים.

חשיבותו של אכסון בקירור בפרוצדורת  השתלות שיער 

ראה מדוע HypoThermosol הופך במהירות לחלק בלתי נפרד לאכסון הזקיקים בין אנשי מקצוע מובילים לשיקום השיער.

מה הגורמים הנותרים בהם ניתן להשתמש כדי לשפר את האיכות של הליך השתלת שיער? האחסון של יחידות פוליקולריות לפני שלב השתלתם הוא אולי החשוב ביותר.

זקיקי השיער חשופים לסדרה של סיכונים כגון:  התייבשות, טראומה מכאנית, היפוקסיה, דילול ATP, פגיעה eperfusion, פציעת קור והצטברות חומצה לקטית כל אלה הם הסיכונים האפשריים להפחית את אחוז שרידת הזקיקים המושתלים.

פתרון האחסון HypoThermosol® הוא פתרון אחסון אופטימלי אשר פותח כדי לשמור ולהגדיל את אחוז הזקיקים השורדים בהשתלה ולהחליף את פתרון האחסון vivo לשעבר. HypoThermosol® משמש כיום כמה מנתחים המובילים בעולם להשתלות שיער כדי לטפל בנקודה קריטית במהלך ניתוח השתלת שיער ולשפר את הכדאיות של השתלות, ויחידות פוליקולריות לפני ההשתלה.

HypoThermosol® מנוסחת במיוחד כדי לתמוך דגימות רקמות במהלך אחסון היפותרמיה, ולתת מענה ללחצים של היפותרמיה עם יונים ומולקולות מאוזנים, חציצת pH ממוקדת, וכן נוגדי רדיקלים חופשיים המפחיתים את מוות תא זקיקי השיער באמצעות אפופטוזיס ונימק.

  • נוסח מראש

  • ללא סרום

  • ללא חלבון

  • USP / רכיבי איכות הגבוהה ביותר

  • סטריליות, אנדוטוקסין, ו- Cell מבוססי בדיקות שחרור

  • מיוצר בהתאם להנחיות cGMP ה- FDA.

Screenshot_20181217-062140_Chrome

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!