רופאים ופרופסורים מפתחים

צוות מדעי רפואי

ד"ר א. בונארוס
DHI או FUE

Epameinondas Bonaros MD מנהל רפואי של DHI סקוטלנד ד"ר Bonaros הוא המנהל הרפואי של DHI Medical Group סקוטלנד. הוא מנתח לשיקום שיער, מוסמך גם ברפואה פנימית. הוא היה חבר פעיל של DHI מוסמך צוות רפואי במשך 3 שנים עם אלפי מוצלח לשיקום הליכים שבוצעו. GMC רשום ומוסמך על ידי האקדמיה לשיקום שיער בלונדון.

ד"ר אפוסטולוס פגנוס
DHI או FUE

מנתח פלסטי – DHI מנהל רפואי סלוניקי ד”ר פגנוס הוא המנהל הרפואי של DHI Medical Group Thessaloniki, והוא היה חבר פעיל של DHI מוסמך צוות רפואי במשך 6 שנים. הוא ביצע בהצלחה יותר מ 1000 מקרים.

ד"ר ג'ורג' גונריס
DHI או FUE

07.077 - 07.2011 רישום ב כירורגיה פלסטית, אתונה בית החולים הימי. 11.2009-07.2010 להשתתף בתכנית של המחלקה לכירורגיה פלסטית של בית החולים לילדים אגיה סופיה. 07.2010-01.2011 להשתתף בתכנית של מחלקת כירורגי של בית החולים לילדים Agia Sofia.

ד"ר ג'ורג'יה ליגדה
LAVRIO VIP

מנתחת פלסטית מנהלת רפואית DHI אורגיה, היא מנתחת פלסטית המתמחה בניתוחי פלסטיקה אסתטית.  היא קיבלה דוקטורט מאוניברסיטת אתונה והיא חברה פעילה ב HESPRAS מאז 2002.  היא דוקטור DHI מוסמכת לשיקום שיער.  היא השתתפה בכמה קונגרסים הקשורים להתמחותה, בהדרכות על נושאים רפואיים שונים בפגישות רוטרי והיא חברה בפרסום "מי הוא" בחמש השנים האחרונות.  היא גם מנתחת פלסטית מומחה ברשימה של בית המשפט בעיר אתונה.

ד"ר ג‘ון קאראן
DHI או FUE

ג ‘ון קאראן MD DHI בריטניה ערוץ איי קליניק מנהל ג ‘ון קאראן MD הוא רופא מוביל ומנהל בכיר במרפאות עור אסתטית באיי ערוץ בבריטניה ואירלנד. ד”ר קאראן, חבר בכיר בכירה הרפואית, מתמחה בביצועי קוסמטיקה דרמטולוגיים, רפואיים וכירורגיים, ומפקח באופן אישי על הוספת כל הטיפולים המוצעים על ידי Skinstation. הוא ידוע מבחינה מקצועית עבור תפקיד זה בחינוך של מתרגלים רפואיים קוסמטיים.

ד"ר כריס טסקלוס
DHI או FUE

ד”ר כריס הוא דוקטור מומחה של פתולוגיה מומחה DHI Thessaloniki מאסטר מוסמך על ידי האקדמיה לשיקום לונדון לונדון מאז 2016. הוא ביצע מאות השתלות שיער מוצלח השתלות שיער ב DHI סלוניקי.

פרופ' ואסיליס גורגוליס
DHI או FUE

פרופ' ואסיליס גורגוליס פרופסור להיסטולוגיה ולאמבריולוגיה, האוניברסיטה הלאומית והקאפודיסטית של אתונה מעבדה של Histology-Embryology מולקולרית Carcinogenesis הקבוצה הרפואית בית הספר הלאומי קאפודיסטריאן אוניברסיטת אתונה

קבל פגישת יעוץ בחינם עכשיו

צורו קשר היום ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!