חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

BBC שחזור שיער וההיבטים הפסיכולוגיים של נשירת שיער

הצורך בחקירה פסיכולוגית עבור מטופלים המתכוונים לבצע השתלת שיער הודגש לאחרונה על ידי דו”ח BBC;  ב Hair of Greece כבר דוגלים על כך במשך זמן רב ולאחרונה כחלק מהליך אבחון השתלת שיער אנו עורכים בדיקת מתחים בהליך האבחון השגרתי שלנו.

בפרט, במהלך הדו”ח הנרחב של BBC, הושם דגש על ההשפעה הפסיכולוגית שנגרמת בעקבות נשירת שיער “מטופלים המתכננים לעבור השתלת שיער צריך קודם להעריך פסיכולוגית”.

“יש אנשים הסובלים מחוסר ביטחון עצמי וההשתלה לא ממש הולכת לתקן שום דבר. הם לא הולכים להיות מאושרים ואולי הם הולכים להתמקד בתחומים אחרים שהם רוצים לשפר וזה הופך להיות ממכר “הפסיכולוגית בקי ספלמן אמרה ל- BBC.

בסרטון של BBC, מטופל צעיר מדבר על החלטתו לעבור את ההליך, וציין כי מטרתו היא להחזיר לעצמו את הביטחון העצמי האבוד.

הדו”ח של BBC הוא עוד אימות עבור Hair of greece, אשר כעת כללו בדיקה פסיכולוגית כחלק אינטגראלי של תהליך האבחון. יתרה מכן Hair of Greece הוא הארגון הרפואי היחיד בעולם, אשר בוחן ומתייחס לנטל הפסיכולוגי של נשירת שיער, ומציע תכניות טיפוליות מתואמות אשית במידת הצורך.

בדיקת המתחים של Hair of Greece פותחה בשיתוף פעולה עם אנשי אקדמיה מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת אתונה, והוא חלק ממערכת האבחון של DSA המספקת אבחנה מלאה ואישית לכל סוגי האלופציה, הן אצל גברים והן בקרב נשים הסובלות מנשירת שיער.

Hair of Greece פיתחה ומציעה את השיקום הטוב והבטוח ביותר בעולם. השתלת שיער ישירה תוצאות טבעיות 100% מובטחת לכל החיים בניגוד לטכניקות אחרות, (חוץ מהשתלה על צלקות בהם אחוז השרידה נמוך יותר) השתלת שיער ישירה היא הטכניקה היחידה הנלמדת כיום ברמה אקדמית על ידי אוניברסיטאות ציבוריות באירופה, והיא מועתקת על ידי מאות מרפאות ורופאים ברחבי העולם. למרבה הצער, גברים רבים לוקחים סיכונים, נכנסים אל הלא נודע כי הם נואשים, ולעתים קרובות משום שהם מתפתים על ידי אופציה זולה יותר.

עבור Hair of Greece, נשירת שיער היא מחלה מערכתית וזקוקה לטיפול סיסטמי אישי.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!