חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

מרפאות DHI מזויפות בטורקיה

מרפאות לא חוקיות, תוצאות טרגיות וסיכונים בריאותיים למטופלים!

בשנים האחרונות טורקיה הפכה לאחד היעדים הפופולריים ביותר עבור אלו המחפשים פתרון כלכלי לבעיית נשירת השיער שלהם. לרוע המזל, מעטים יודעים כי  השתלת שיער בטורקיה מהווה סיכונים עצומים  לא רק לשיערם אלא לבריאותם הכללית וכמובן לביטחונם. כיום, בטורקיה, ישנם מאות מרפאות המציעות השתלות שיער במחיר “זול” בחבילות הכל כלול על חשבון הברון. בעוד שהתיירות במדינה השכנה המסורתית נמצאת בירידה חדה, בעיקר בגלל הסביבה הבלתי יציבה שעוצבה על ידי המשך פיגועי הטרור והפוליטיקה האנטי-אירופית, אלפי מטופלים הן מאירופה והן מהמזרח התיכון מתעקשים לנסוע למדינה כדי לעבור השתלת שיער זולה. אך האם הם מודעים לסכנות העומדות בפניהם?

מרפאות לא חוקיות, תוצאות טרגיות

על פי נתונים רשמיים, לפחות 80% מתוך כ -500 המרפאות הפועלות בטורקיה אינן חוקיות ולכן אינן נתונות לשליטה כלשהי. בעיקרו של דבר מדובר ב”מרכזים “שאינם מוסמכים  שאינם מכבדים את כללי ההיגיינה הבסיסיים בהם  השתלות שיער אינן מבוצעות על ידי רופאים  אלא על ידי טכנאים, צוות לא מיומן, ואפילו ספרים! לפיכך, ברוב המקרים, התוצאה של השתלות שיער אלה הנה טרגית ולעתים קרובות בלתי הפיכה. למעשה, ישנן דיווחים רבים על מטופלים שהתלוננו כי נפגעו בעתירות, שהביאו לאובדן כספם, או אפילו שחייהם היו בסכנה עקב טעויות טרגיות ומחדלים שנעשו במהלך השתלת השיער.

האם יש מרפאת DHI בטורקיה?

לעתים קרובות, מטופלים רבים שואלים אם יש מרפאת DHI בטורקיה. התשובה היא לא!  ובכל זאת, עשרות מרפאות בטורקיה טוענות להציע את הפרוטוקולים המתקדמים של DHI בעלות גבוהה בהרבה מכל טכניקה אחרת (FUE, FUT). כמובן  שמדובר בחיקוי רע שאינו קשור ל- DHI ולפרוטוקולי השתלת השיער הישירים.

די בסיור מקוון במרפאות להשתלות שיער בטורקיה בכדי לחשוף את גודל ההונאה המדהימה שמתבצעת מדי יום על חשבון מטופלים בלתי מעורערים!

מסיבה זו DHI Global Medical Group מבקשת מהמטופלים להיזהר מאוד: השתלת שיער ישירה מבוצעת ומוצעת אך ורק על ידי מרכזי DHI ולא על ידי אף מרפאה / רופא שאינה DHI!

חבילות זולות ש … עולות ביוקר!

השתלות שיער במרפאות לא חוקיות בטורקיה הן חסכוניות אך גורמות  לתוצאות טרגיות לעתים קרובות ולכן יש להן השלכות כואבות הן לפסיכולוגיה של המטופלים והן לכיסם. לפיכך, רוב הזמן, “הפיתון הזול” מוכיח כ”קטסטרופלי “מכיוון שהתוצאה  זקוקה לתיקון מיידי  עם יותר מהתערבות אחת כאשר הדבר אפשרי. מכל הסיבות הללו, מטופלים הסובלים מאובדן שיער אינם צריכים לשכוח כי השתלת שיער הנה פעולה רפואית אשר עליה להתבצע רק על ידי רופאים מנוסים ומוסמכים.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!