חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

כיצד להימנע מהשתלת שיער לא מוצלחת?

דמיין לעצמך לעבור הליך השתלת שיער ולהיות לא מרוצה מהתוצאה… השתלת שיער גרועה או הצטלקות ברורה עלולה להיות הרסנית. ב- DHI סלוניקי, כ -40% מההליכים שאנו מבצעים הם עבודות תיקון – תיקון הטעויות ממרפאות אחרות בעיקר בטורקיה ומחוצה לה. הליכים מתקנים אלה לא קלים מכיוון שלעתים קרובות ישנה כמות גדולה של הצטלקות.

כאן אנו נותנים לך את הטיפים המובילים שלנו כיצד להימנע מהשתלת שיער גרועה כדי להבטיח שתהיה מרוצה מהתוצאה.

בטיחות לפני הכל!

עשה את המחקר שלך, כמו שצריך. חשוב להכין שיעורי בית ולבחור טכניקת השתלת שיער אשר ממזערת את הצטלקות. חשוב לבחור טכניקה שמצמצמת את הצטלקות כפי שאולי תרצה לגלח את הראש (או חלק ממנו) בעתיד, או לפחות להניח שהאפשרות פתוחה בפניך.

על מרפאות להשתלות שיער חלה חובת זהירות כלפי מטופליהם, כדי להבטיח שיש להם אפשרויות נוספות אם ירצו בכך בעתיד. פירוש הדבר שעל מרפאות חובה להקפיד לא לחלץ יותר מדי זקיקים ולהשאיר את המטופל במצב (שלא ניתן יהיה לבצע השתלת שיער עתידית), ולמזער צלקות כך שלא ניתן יהיה להבחין בהן אם המטופל ירצה לגלח את שיערן בעתיד.

3 תמרורי סכנה שיש להיזהר מהם:

 1. טכנאים לא מוסמכים  – ההליך מתבצע על ידי טכנאים לא מוסמכים ולא מבוצע על ידי רופא מתחילתו ועד סופו.
 2. שיטות מיצוי רובוטיות  – היתרון היחיד של מיצוי רובוטי או ממונע הוא מהירות, אך הסיכון נפגע באיכות. ניתן לקשור חילוץ רובוטית או ממונעת ("פאנץ'") להצטלקות בגלל הטראומה שהיא גורמת לעור. המהירות בה פועל הפאנץ' מייצר חום הגורם לטראומה ברקמות, ויכולים לגרום "לקרע" שמוביל לצלקות. בנוסף, כל המטופלים הם ייחודיים, ישנם הבדלים באורך זקיקי השיער, חלק מהמטופלים בעלי שיער דק, ואחרים בעלי שיער גס. חלק מהמטופלים הם בעלי עור יציב, ולחלקם עור רך. כלי חילוץ רובוטי לא יכול להכיל את ההבדלים הללו, ואילו רופא המשתמש בטכניקת המיקרו-כירורגיה DHI יכול להסב את הייחודיות לכל המטופלים.
 3. שיעור הישרדות של זקיקים ירוד  – יתכן כי המרפאה תצטרך לקחת יותר שערות כדי לפצות על שיעור ההישרדות הגרוע של השתלים. אסור לאבד שיער תוך כדי טיפול בנשירת שיער …

הקדישו זמן לחקר מרפאות, בדקו את הדפים החברתיים שלהם, יומני מטופלים, לפני ואחרי תמונות וקראו את הביקורות שלהם. יש לקחת בחשבון גם את המקצועיות של האתר ותכני הבלוג החינוכי שלהם. לא הייתם קונים מכונית, או משהו בעל ערך באמת, מבלי לבצע קודם כל מחקר מתאים והשתלת שיער לא צריכה להיות יוצאת דופן.

להבין היטב במה כרוך ההליך

שאלות שכדאי לדעת שתשובות עליהן כוללות:

 • האם יש להשתמש בשיער שלי?
 • כיצד מחלצים את השערות?
 • כיצד מושתלים השערות?
 • כמה זמן החלמה?
 • למה אני יכול לצפות במהלך ההחלמה?
 • האם יש צלקות?
 • מי יבצע את ההליך – רופא או טכנאי?
 • מהו שיעור ההישרדות הזקיק האופייני שלך?
 • למי אוכל להתקשר אם יש לי שאלות או חששות?
 • האם מובטחות תוצאות טבעיות?

קחו בחשבון את כל הגורמים והיתרונות, ולא רק את המחיר

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בהשתלת שיער – מומחיות, ניסיון, בטיחות, טכניקה, התאוששות ותוצאות רק אם נזכיר כמה. מטופלים היוצאים לטיפול (זול בחו"ל) או מבססים את החלטתם אך ורק על מחיר, יכולים בסופו של דבר לשלם פעמיים – פעם אחת עבור ההליך ואז שוב על עבודת תיקון.

חשוב לקחת בחשבון את ההשקעה בתוצאה, ולא רק עלות לכל נתון. טכניקת המיקרו-כירורגיה DHI שלנו כוללת שיעורי הישרדות זקיקים המובילים בתעשייה, בדרך כלל מעל 95%, לכן יתכן שתזדקק לפחות שערות ממה שאתה חושב. הרופאים שלנו מיומנים ומוסמכים על ידי האקדמיה לשיקום שיער בלונדון. אם קיבלת הצעת מחיר ממרפאה אחרת, נצל את הייעוץ ללא התחייבות ב- DHI יוון להשוואה.

ב- DHI אנו גאים להבטיח תוצאות טבעיות ואנחנו המרפאה היחידה במזרח התיכון שעושה זאת.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

לחץ על "צור קשר מהיר" ותן למומחים שלנו את המפתחות להחזיר לך את הביטחון

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!