חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

כיצד להימנע מהשתלת שיער לא מוצלחת?

אז כיצד להימנע מהשתלת שיער לא מוצלחת? דמיין לעצמך לעבור הליך השתלת שיער ולהיות לא מרוצה מהתוצאה… השתלת שיער גרועה או הצטלקות ברורה לעין עלולה להיות הרסנית. ב- DHI סלוניקי, כ -40% מההליכים שאנו מבצעים הם השתלות שיער מתקנות – תיקון הטעויות ממרפאות אחרות בעיקר בטורקיה ומחוצה לה. הליכים מתקנים אלה לא קלים מכיוון ולעתים קרובות ישנה כמות גדולה של צלקות.

כאן אנו נותנים לך את הטיפים המובילים שלנו כיצד להימנע מהשתלת שיער גרועה כדי להבטיח שתהיה מרוצה מהתוצאה.

בטיחות לפני הכל!

עשה את המחקר שלך כמו שצריך, חשוב להכין שיעורי בית ולבחור בטכניקת השתלת שיער מינימום פולשנית אשר ממזערת הצטלקות יכל להיות שתרצה בעתיד לגלח את הראש (או חלק ממנו), או לפחות להניח שהאפשרות פתוחה בפניך.

על מרפאות להשתלות שיער חלה חובת זהירות כלפי מטופליהם כדי להבטיח שישארו להם אפשרויות נוספות אם ירצו בכך בעתיד.

זאת אומרת שעל מרפאות חובה להקפיד לא לחלץ יותר מדי זקיקים ולהשאיר את המטופל במצב (שלא ניתן יהיה לבצע השתלת שיער עתידית), ולמזער צלקות כך שלא ניתן יהיה להבחין בהן אם המטופל ירצה לגלח את שיערן בעתיד.

5 תמרורי אזהרה שיש להיזהר מהם:

1) טכנאים לא מוסמכים – ההליך מתבצע על ידי טכנאים לא מוסמכים ולא מבוצע על ידי רופא מתחילתו ועד סופו.

2) שיטות חילוץ זקיקים רובוטיות – היתרון היחיד של חילוץ זקיקים רובוטי או ממונע הוא מהירות, אך הסיכון פוגע באיכות, חילוץ רובוטי גם גורם להצטלקות בגלל הטראומה שהוא גורם לעור. המהירות בה פועל הפאנץ’ מייצר חום הגורם לטראומה ברקמות, ועלול לגרום “חתך” המוביל לצלקות.

3) כל מטופל שונה וייחודי, ישנם הבדלים באורך זקיקי השיער, חלק מהמטופלים בעלי שיער דק, ואחרים בעלי שיער גס. חלק מהמטופלים הם בעלי עור יציב, ולחלקם עור רך. כלי חילוץ רובוטי לא יכול להכיל את ההבדלים הללו, ואילו רופא המשתמש בטכניקה מיקרו-כירורגית DHI יכול להסב את הייחודיות לכל המטופלים.

4) שיעור הישרדות זקיקים ירוד – יתכן כי המרפאה תצטרך לקחת יותר זקיקי שיער כדי לפצות על שיעור ההישרדות הגרוע של השתלים. אסור לאבד שיער תוך כדי טיפול בנשירת שיער …

5) להבין היטב במה כרוך ההליך – הקדישו זמן לחקר מרפאות, בדקו את המדיה החברתית שלהם, יומני מטופלים,תוצאות לפני ואחרי וקראו את הביקורות שלהם. יש לקחת בחשבון גם את המקצועיות של האתר ותכני הבלוג החינוכי שלהם. לא הייתם קונים מכונית, או משהו בעל ערך אמיתי, מבלי לבצע קודם כל מחקר מתאים והשתלת שיער לא צריכה להיות יוצאת דופן.

שאלות נפוצות שכדאי שתדע:

– האם משתמשים בשיער שלי?
– כיצד מחלצים את השערות?
– כיצד משתילים את השיער?
– מה הוא זמן החלמה?
– למה אני יכול לצפות במהלך ההחלמה?
– האם נשארות צלקות?
– מי יבצע את ההליך – רופא או טכנאי?
– מהו שיעור הישרדות הזקיקים?
– למי אוכל להתקשר אם יש לי שאלות או חששות?
– האם מובטחות תוצאות טבעיות?

קחו בחשבון את כל הגורמים והיתרונות, ולא רק את המחיר
ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בהשתלת שיער – מומחיות, ניסיון, בטיחות, טכניקה, התאוששות ותוצאות רק אם נזכיר כמה. מטופלים היוצאים לטיפול (זול בחו”ל) או מבססים את החלטתם אך ורק על מחיר, יכולים בסופו של דבר לשלם פעמיים – פעם אחת עבור ההליך ואז שוב על עבודת תיקון.

חשוב לקחת בחשבון את ההשקעה בתוצאה, ולא רק עלות לכל נתון. טכניקת המיקרו-כירורגיה DHI שלנו כוללת שיעורי הישרדות זקיקים המובילים בתעשייה, בדרך כלל מעל 95%, לכן יתכן שתזדקק לפחות שערות ממה שאתה חושב. הרופאים שלנו מיומנים ומוסמכים על ידי האקדמיה לשיקום שיער בלונדון. אם קיבלת הצעת מחיר ממרפאה אחרת, נצל את הייעוץ ללא התחייבות ב- DHI יוון להשוואה.

ב- DHI אנו גאים להבטיח תוצאות טבעיות ואנחנו המרפאה היחידה במזרח התיכון שעושה זאת.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!