חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

כיצד יודעים מתי נשירת שיער גורמת למתח נפשי?

באווירה של היום בלחץ גבוה וקצב מהיר, שעומס יתר על גירויים הוא הנורמה, קשה לשים אצבע על הגורם ללחץ או למתח נפשי. אובדן שיער ידוע כבעל השפעה רגשית על האנשים הסובלים ממנו. ההשפעה יכולה לכלול אך לא רק; הערכה עצמית נמוכה, ביטחון עצמי מופחת ויחסים מתוחים.

נשירת שיער משפיעה על מרבית הגברים והנשים בזמן כלשהו בחייהם. ישנם מספר גורמים שונים, התייעצות עם מומחה נשירת שיער תעניק לך אבחנה נכונה למצבך המסוים. שאל את עצמך את השאלות הבאות כדי לעזור לך לגלות אם נשירת שיער גורמת לך למתח נפשי.

 

האם נשירת השיער שלי קבועה?

אתה יכול לגלות אם יש לך נשירת שיער זמנית או קבועה על ידי התייעצות עם מומחה להתקרחות ונשירת שיער. מטופלים הסובלים מאובדן שיער קבוע, כמו התקרחות גברית, יכולים למצוא את התהליך רגשי למדי, מה שמוביל לכך שהם חשים מודעות עצמית. מטופלים צעירים יותר הסובלים מהתקרחות נוטים לסבול ממתח נפשי גדול יותר.

 

האם אוכל לעצב את השיער שלי כמו שאני רוצה?

אי יכולת לעצב את שיערך כמו שאתה רוצה בגלל אזורים קירחים או דלילים יכול להיות מאתגר ויכול להשפיע על הביטחון בדיוק באותו אופן שבו הבגדים שלך קובעים את הסגנון שלך לעולם, ניתן לעצב את השיער שלך כדי לסגנן את מי שאתה.

 

האם אני מרגיש מתוסכל מאובדן השיער שלי?

מטופלים רבים חשים תסכול מאובדן השיער שלהם, במיוחד אם ניסו טיפולים או תרופות שונות והשיער שלהם ממשיך לנשור.

 

האם נשירת השיער שלי גורמת לי להרגיש מבוגר יותר?

אם אתה מוצא את עצמך מרגיש מבוגר מכפי שאתה בגלל נשירת השיער, אתה לא לבד! אנשים רבים המומים כשהם מביטים לאחור בתמונות ורואים כעת עד כמה ההתקרחות שלהם ביגרה אותם.

 

האם נשירת השיער שלי משפיעה על מערכות היחסים שלי?

מחקרים מראים שאנשים במצוקת התקרחות עלולה לגרום להם לדיכאון. נשירת שיער יכולה לגרום לנו לוותר על קשרים חברתיים ורומנטיים כאחד.

הדבר החשוב שיש לזכור הוא שרוב האנשים יחוו נשירת שיער בזמן כלשהו בחייהם וישנם טיפולי שיקום והשתלת שיער שיכולים לעזור.

 

פתרונות לאובדן שיער

אם ענית בחיוב על אחת מהשאלות לעיל, אתה עלול לסבול ממתח רגשי ואתה עשוי להחליט לשקול טיפולים בהתאם לאבחון התקרחות השיער שלך, ישנם טיפולים שיכולים לעזור להאט את ההתקרחות, כגון השתלת שיער שיכולה להחזיר את שיערך.

ב- DHI יוון אנו מציעים את ההליך להשתלת השיער החדשני והעדין ביותר, המכונה מיקרו-כירורגיה, ואנחנו המרפאה היחידה באירופה שמבטיחה תוצאות טבעיות. ההליך משתמש ב 100% מהשיער שלך. על ידי העברת שערות מהגב ובצידי הקרקפת לאזורים דקים / מקריחים, אנו יכולים לעצב מחדש קו שיער וליצור מראה צעיר יותר עם ראש שיער מלא יותר.

מיקרו-כירורגיה של DHI היא פיתרון קבוע לנשירת שיער , כלומר תוכלו ליהנות מהמראה החדש שלכם עד סוף חייכם.

אחת ההערות העיקריות שאנו שומעים ממטופלינו בפגישות המעקב שלהן היא, “הלוואי והייתי עושה זאת מוקדם יותר.”

 

הזמן את הייעוץ שלך

אם לאובדן השיער שלך יש השפעה שלילית על חייך, הזמן פגישה עם מומחה לנשירת שיער ב- DHI וברר אם טיפול בשיקום שיער יכול לעזור לך. פשוט לחץ על אחד הכפתורים למטה כדי להזמין פגישה או לשאול שאלה. לחלופין, תוכל להתקשר אלינו למספר 03-7427799

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!