חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

טיפול בנשירת שיער – בדיקת מתח חמצוני וביולוגית השיער

מתח חמצוני מתרחש בגוף כאשר קיים חוסר איזון בין התפשטות של רדיקלים חופשיים לבין היכולת הטבעית של הגוף להגיב ולסלק רעלים אשר השפעתם שלילית על ידי נטרול של אותם גורמי חמצון.

מתח חמצוני עלול לגרום למספר בעיות בריאות כגון: סרטן, אלצהיימר’ פרקינסון, עייפות כרונית, דיכאון המוביל לנשירת שיער.

בדיקה זו נועדה להבנה נוספת של השפעת הלחץ החמצוני של מטופלים הסובלים מאלופציה אנדרוגנטית

בדיקה חדשה של ביולוגיה של השיער של DHI תוכננה להבנה נוספת של השפעת הלחץ החמצוני של מטופלים הסובלים מנשירת שיער (אלופציה אנדרוגנטית) בדיקת ביולוגית השיער החדשה פותחה על ידי צוות מדענים במחלקה להיסטרלוגיה ואמבריוגיה בבית הספר לרפואה, האוניברסיטה הלאומית של אתונה (UOA) בראשות פרופסור וסיליס גוגוליס, במסגרת פרויקט המחקר בשיתוף עם קבוצת DHI Mducal group.

במהלך בדיקת הביולוגיה של השיער שלחנו זקיק שיערה הנילקח מן המטופל ושלחנו אותו למעבדת האוניברסיטה כדי לבדוק אם הלחץ החמצוני גרם לשינוי כלשהו ב DNA ואם כן מה ניתן לעשות בעקבות זאת?

והתשובות: מסתבר שתזונה נכונה מחזקת את ההגנה הטבעית שלנו נגד רדיקלים טבעיים שנולדו בעקבות מתח חמצוני ותורמת באופן קטליטי לשמירה על הבריאות הכללית שלנו.

נוגדני חמצון שנמצאים באופן במזון עוזרים לדכא חמצון תאים קטסטרופליים ויכל להגן על תאים מפני מחלות כרוניות.

נוגדי חמצון הנם תורמים לבריאות הלב, לשחזור גמישות העור על ידי צמצום התמוטטות של קולגן, תורמים לשיפור מצב הרוח ואת היכולות המנטליות, להגן על העצמות והמפרקים, לשפר את המראה הכללי, ולסייע לשיער להישאר בריא חזק ומבריק ובכך לדחות את המשך ההתקרחות למטופלים הנמצאים בקבוצת הסיכון.

אם אתה סובל מהתקרחות גברית ומנשירת שיער, או סתם רוצה למנוע התקרחות… פנה אלינו עוד היום לקבלת פגישת יעוץ ללא התחייבות בה נעריך את מצב שיערך ונמליץ לך על דרכי הטיפול הטובות ביותר עבורך המתואמות אשית אלייך המבוססות על בדיקות דנ”א של הזקיקים שלך אבחון מיקרוסקופי לספירת האזור התורם שלך ובמידת הצורך תכנון וביצוע השתלת שיער איכותית במיוחד במראה טבעי לחלוטין באחד מסניפי רשת DHI העולמית או כאן בישראל.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!