חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

השתלת שיער מיתוסים ועובדות

אחת הבעיות הגדולות ביותר שקרחים מנסים להתמודד אתה היא הרשימה האינסופית של מיתוסים, רעיונות מוזרים ו’תרופות ‘מוזרות שמקפצות ברחבי האינטרנט והמדיה החברתית. מחבישת כובע חזק מדי ועד שמפו לעתים קרובות מדי ורמת הטסטוסטרון שלך, קשה לדעת מה עובדה ומה לא, אז באו נעשה לכם סדר!

 

מיתוסים

1. חבישת כובע גורמת להתקרחות.

לא משנה איך תחבוש את הכובע שלך – הדוק, רפוי, לצדדים או מלפנים, זה לא משנה את זקיקי השיער בקרקפתך. זקיקי השיער אכן זקוקים לחמצן כדי להישאר בריאים, אולם הוא נמצא בדם שלך, ולא מהאוויר.

2. שמפו גורם לנשירה או להצמחת שיער.

בדיוק כמו ששמפו לא יכול לגרום לשיער שלך לצמוח מהר יותר, שמפו גם לא יגרום לשיער שלך לנשור. לעיתים, אנשים המודאגים מנשירת השיער שלהם נוטים לחפוף את שיערם בתדירות נמוכה יותר. בין השטיפות הפחות תכופות הללו השיער שנושר הוא חלק ממחזור הצמיחה הרגיל אשר מצטבר, כך שיש החושבים ששמפו לעתים קרובות יכול לגרום לנשירת שיער.

3. לשחק בשיער עלול לגרום להתקרחות.

העברת האצבעות בשיערך לא יגרמו לך להקריח. פעולות אלה יכולות להוות סימן למתח, וזה עשוי לתרום לנשירת שיער. הפעולה האובססיבית של למשוך את השיער שונה מלשחק בשיער שלך. טריכוטילומניה היא הפרעת משיכת שיער בה יש לאדם דחף חוזר ובלתי ניתן לעמוד בפניו לתלוש את שיערם העלול לגרום להתקרחות.

4. גילוח השיער יגרום לו להתעבות.

שיער צומח מהזקיקים הבריאים בקרקפתך. על ידי גילוח ראשך אין דרך להגדיל את מספר זקיקי השיער הבריאים בקרקפתך או לשפר את איכותם. גילוח הוא לא יצור שיער עבה יותר.

5. שיער דליל באופן קבוע.

במקרים מסוימים, שיער דליל יכול להיות טריגר זמני, למשל הריון, גיל המעבר, לחץ, מחלות או זיהומים. לאחר תקופה זו, בדרך כלל צמיחת השיער מתחדשת.

עובדות

1. גנטיקה היא התורמת מספר אחת להתקרחות.

אלופציה אנדרוגנטית, הידועה גם בשם התקרחות גברית היא הפרעה הנקבעת גנטית והיא הגורם המוביל לאובדן שיער אצל כ 90% מהגברים והנשים שנפגעו. ניתן לרשת את הגן משני ההורים.

2. ניתן להפוך את נשירת השיער.

עבור טריגרים זמניים כמו חוסר איזון הורמונאלי, מחלה / זיהום, עישון, תזונה לקויה או עודף לחץ, לאחר טיפול, בדרך כלל צמיחת שיער רגילה מתחדשת.

3. קרחת מושפעת מגורמים פנימיים ולא מגורמים חיצוניים או סביבתיים.

אובדן שיער והתקרחות מונע על ידי גורמים פנימיים כמו גנטיקה, בריאות ותזונה, בין אם אתה מעשן או לא וההורמונים שלך. שיער דליל יכול לגרום ללחץ וחרדה אשר לאחר מכן מדלל את השיער עוד יותר. התקרחות אינה מושפעת משטיפת שיער תכופה, חבישת כובע או כל גורם חיצוני או סביבתי אחר

4. חשוב לקבל אבחנה נכונה

הפנייה לייעוץ מאיש מקצוע לשיקום שיער היא המפתח. רק אבחנה נכונה יכולה להביא אותך לדרך הנכונה לטיפול מוצלח והשתלת שיער נכונה. כעת תוכלו לאבחן את צרכי הטיפול האישיים שלכם באמצעות מערכת ה- DSA המקיפה והמבחן החדש לביולוגיית שיער. מערכת האבחון DSA פותחה על ידי צוות מומחים בעל שם עולמי במטרה לספק אבחנה מדויקת ומותאמת אישית לכל סוגי האלופציה – הפרעות בשיער ובקרקפת והמבחן לביולוגיה של שיער הוא היבט חדש יוצא דופן שנוסף לאחרונה ל- DSA המספק תשובות לשאלה האם לחץ חמצוני גרם לנזק ל- DNA בזקיקי השיער של כל הסובלים מאלופציה אנדרוגנטית.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!