חדשות ועדכונים

מה חדש בעולם השתלות השיער?

יותר מ 12,000 שיערות בסשן כפול!

המנתחים הראשיים ב DHI הם פשוט … “מסטרים” של שיקום שיער! רופא בכיר נוסף הגיע להישג מדהים זה על ידי ביצוע הליך השתלת שיער של 12,086 שיערות תוך רק 11 שעות במפגש שערך יומיים כ 5-6 שעות ביום עם תוצאות מדהימות.
מטופל בן 48, שאובחן ברמת התקרחות נורווד 5 ביקר במרפאת DHI. עם שיער דליל וצפיפות של רק 10 שערות בממוצע למ”ר מרובע. הוא נהג להשתמש הרבה בג’ל ושיער ארוך מאוד,כדי לנסות לכסות חלקים מקרקפתו בהלוואות. אבל ברור שהוא לא היה מרוצה מהמראה הישן שלו.

החדשות הטובות היו שהיה לו אזור התורם טוב בחלק האחורי של הקרקפת ורוב הזקיקים שלו סיפקו 2 או 3 שיערות בכל יחידה. ביצענו ספירה מתמטית מדויקת כדי לבדוק את כמות השיערות הזמינות לחילוץ באזור התורם באמצעות מערכת אבחון מתקדמת DSA, המנתח הראשי יצר קו שיער טבעי מאוד במטרה ליצור צפיפות על הקרקפת כולה. למטופל נבנתה תכנית טיפול שאפתנית ומתוכננת בקפידה כדי להשתיל 12,000 שערות בפגישה אחת, שהתפרסה על פני יומיים רצופים.

המטופל הגיע למרפאה בשעה 10 בבוקר למחרת ולאחר כמה הכנות, ההליך החל בשעה 11. תהליך חילוץ הזקיקים נעשה באמצעות כלי DHI אשר תוכנן במיוחד (טיטניום- tipped) ופאנץ’ חד פעמי. כעבור 3 שעות, המנתח הראשי של DHI חילץ 2828 זקיקים בספירת שיער כוללת של 6,832.

לאחר הפסקת צהריים קלה, ההשתלה נעשתה באזור A של הקרקפת באמצעות כלי פטנט ייחודי של DHI, בצפיפות ממוצעת (‘ADT’) של 70-75 שיער לכל סנטימטר רבוע. אזור B היה אז מכוסה חלקית ב ADT של 40-45 לכל סנטימטר רבוע. תהליך ההשתלה כולו ביום הראשון ערך רק 6 שעות.

המטופל חזר למחרת כדי למלא את השטח הנותר של הקרקפת באזור B ו- G. חילוץ של 2,245 זקיקים ו -5,254 שערות בוצעו בזמנים פחותים של שעתיים וחצי והשתלה נמשכה לאזור B ולאזור C בצפיפות ממוצעת של 40-45 לסנטימטרים רבועים במשך כ 3 שעות

ההליך כולו של 5,073 הזקיקים, וספירת שיער של 12,086, לקח בערך 11 שעות.

התוצאה המלאה של השתלת שיער לוקח בערך 12-18 חודשים. עם זאת, המטופל שמח לראות את התוצאה כבר גלויה לעיין בתוך 5 חודשים! הנה התוצאה כעת.

לאחר 5 חודשים בלבד!

יותר מ 95% מהזקיקים המושתלים מראים צמיחה בריאה. אנו מצפים מחזור צמיחת השיער להציג באופן מלא את התוצאה ב 3-4 החודשים הקרובים. הליך משנה חיים! החולה הוא מנכ”ל של חברה גדולה ולא יכול להפסיק להסמיק עם כל המחמאות שהוא מקבל על המראה החדש שלו!

הישג זה אפשרי רק ב DHI שבו השתלות השיער מבוצעות תחת פרוטוקולים קפדניים, עם פטנט לשימוש על ידי רופאים מנתחים מיומנים במיוחד.

מעוניין לקבל יעוץ מקצועי והצעת מחיר?

התחל היום עם ייעוץ מקוון בחינם! וגלה כיצד אנחנו יכול לעזור להחזיר לך את השיער ואת הביטחון העצמי שלך.

מלא את הטופס כעת

הודעתך נשלחה

תודה!